Vahşi Yaşam-Sivri Burunlular
% 15indirim

Vahşi Yaşam-Sivri Burunlular

Kirpiler, Köstebekler, Kır Fareleri ve Akrabaları
  • 14,90 TL12,66 TL

    hopi kampanyası
    0,63 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD’niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Sivri Burunlular’da; kirpiler, köstebekler, kır fareleri ve akrabaları ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Sivri Burunlular kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Sivri Burunlular DVD’sinde ise, hayvanlar aleminin farklı duyularını keşfedecek ve Rusya’nın yağmur ormanlarından Ekvator’a, Kenya Dağı’ndan Sahara Çölü’ne kadar dünyanın dört bir yanında sıcak ve soğuk iklimlere uyum sağlamış türleri izleyeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery’nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD’leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.