Vahşi Yaşam-Uzun Kulaklılar ve Planörler
% 25indirim

Vahşi Yaşam-Uzun Kulaklılar ve Planörler

Tavşanlar, Yabani Tavaşanlar, Pikalar (Islıklı Tavşanlar), Yaban Fareleri ve Uçar Makigiller (Kolugogller)
  • 14,90 TL11,18 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Uzun Kulaklılar ve Planörler'de; yabani tavşanlar ve pikalar da dahil tavşan türleri, yaban fareleri ve uçar makigiller ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Uzun Kulaklılar ve Planörler kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam'ın Uzun Kulaklılar ve Planörler DVD'sinde ise, hayvanların yiyecek bulmak için kullandığı farklı yöntemleri öğrenecek, Avustralya kırsallarına doğru uzanarak konuşabilen renkli papağanlara göz attıktan sonra Kaptan Cook'un bu harika ülkeyi ne zaman keşfettiğini göreceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.