Vampir Alacakaranlığı  İmha

Vampir Alacakaranlığı İmha

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Heyecan Dolu Unutulmaz Bir Maceraya Hazır Olun

Jack gözlerini bir kez daha kırptı ve önündeki yazıya dikkatlice baktı. Evet, bir şey oluyordu! Kırmızı sıvalı duvarda çatlaklar oluşmaya başlamıştı. Bu çatlakları birbiri ardına beliren ince çizgiler takip etti.

Ve ardından Jack başka bir şeyin daha farkına vardı: duvardaki çatlaklardan kapkara bir duman sızıyordu. Karanlık gölgeler dalgalar halinde yazının arkasından yavaş yavaş bu tarafa süzülüyordu! Jack diğer duvara da göz attı ve ardından diğerine. Gözbebeklerin sekizgen odada etrafına bakarken büyük bir hızla hareket ediyordu. Her bir duvar yavaşça fakat hiç aralıksız, o yoğun, kadifemsi siyahlıktaki gölge tarafından karanlıkla örtülüyordu. Kont Casimir Lampirska ve baronları geliyordu...

Ben, Jack ve Emily Polonya'nın altını üstüne getiren vampir salgınını ortadan kaldırmaya kararlıdır. Dört asır sonra mezarından çıkan korkunç Kont Lampirska'yı yok etmeleri gerekmektedir. Arkadaşlar bu son maceradan sağ çıkabilecekler mi? Tarihin karanlık köşelerinden çıkan bu güçler karşısında ayakta durabilecekler mi?

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.