Var Olmanın Gücü
% 31indirim

Var Olmanın Gücü

Hayatının Amacını Uyandır!
  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Şimdi’nin Gücü, Eckhart Tolle’yi günümüzün en önemli spiritüel öğretmenlerinden biri haline getirdi. Şimdi, Şimdi’nin Gücü’nün devamı niteliğinde olan ve uzun zamandır beklenen bu kitap – yaklaşık sekiz yıldır yazdığı ilk kitap – Tolle’nin güçlü mesajını ve ruhsallığını tamamen yeni bir kuşağa taşıyor.


Şimdi’nin Gücü’nün sıra dışı başarısından yola çıkan Tolle, şimdi çok daha sevgi dolu yeni bir dünyanın doğumunu göstermek için bizleri kendi yaşamlarımızın ötesine taşıyor. Bu, egomuzla yaptığımız mevcut kimlik tanımlamamızı aşarak, kim olduğumuz hakkında tamamen yeni bir düşünce tarzını benimsemeyi gerektiriyor. Bunun olması için, insan zihninin yapısının evrimsel bir değişim geçirmesi gerekiyor.


Var Olmanın Gücü’nde, Tolle ego temelli bilincimizin dinamiklerini detaylıca açıklıyor. Sonra nazik ve son derece pratik terimlerle bizi bu yeni bilinç düzeyine geçiriyor. Kendimizi tanımladığımız her şeyin çok daha ötesine geçerek, gerçekten kim olduğumuzu ve kimliğimizin sonsuz yüceliğini deneyimleyeceğiz.


Şimdi’nin Gücü

Şimdi’nin Gücü

Eckhart Tolle

19,44 TL
Dinginliğin Gücü

Dinginliğin Gücü

Eckhart Tolle

12,15 TL
Hayatla Bütünleşmek

Hayatla Bütünleşmek

Eckhart Tolle

15 TL
Milton’un Sırrı

Milton’un Sırrı

Eckhart Tolle

7,59 TL
Cebinizdeki Elmas

Cebinizdeki Elmas

Eckhart Tolle

9,66 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.