• Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin% 28indirim
    Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin
    Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin

Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin

  • 22,00 TL15,84 TL

    hopi kampanyası
    0,79 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin'de ana karakterlerin ortak bir becerileri var: İlişkilerini mahvetmek. Bu kitap zafer, pişmanlık ve yakarışlarla kaplı bir itiraf günlüğü; kaybedilen aşkların ve artık onarılamaz olanı onarmaya çalışan insanların öyküsü. Pulitzer ödüllü Junot Diaz insan yüreğinin bitmeyen özlemini ve kaçınılmaz kofluğunu öylesine içten ve etkileyici bir dille sunuyor ki, satırlarda gezerken siz de "kaybetmek" istiyorsunuz, ama mümkünse Yunior gibi.


Yirmi altı dile çevrilen, yayımlandığı tüm ülkelerde okur ve eleştirmenlerden büyük övgü toplayan, National Book Award 2012 finalisti Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin bize "aşkın yarı ömrünün sonsuz olduğunu" hatırlatıyor.


Modern edebiyatın en özgün ve etkileyici seslerinden biri.
-New York Times-


Bu kitabın tek bir kusuru var; bitiyor.
-Boston Globe-


Öylesine gerçek ki can yakıyor.
-Flavorwire-


Yalın, samimi ve yeniliklerle dolu bir dil. Okurken neden bugünlerde herkesin Diaz gibi yazmaya çalıştığını anlıyorsunuz.
-Publishers Weekly-


Yorum Sayısı: 1

Bir kitabı okumak zaman kaybı olabilir mi? Olabiliyormuş! Yılın En İyi Kitapları seçkisinde olmasına hayret ettim. Sırf meraktan bitirdim ama fikrimi değiştirecek hiçbir şey olmadı. Ne anlatımda ne hikayede ne karakterlerde bağlayıcı bir şey yoktu.

B
Benay Gavazoğlu  -   12.02.2016