Vergi Revizyonu Soru ve Çözümleri

Vergi Revizyonu Soru ve Çözümleri

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Vergi revizyonu soru ve çözümleri kitabının bu baskısında; önceki baskılardaki sorulara ilaveten yeni sorular ve cevaplar eklenmiş ve önceki baskıda yer alan hatalar elden geldiğince düzeltilmeye çalışılmıştır. Katma değer vergisi tebliğleri; 1 seri nolu uygulama tebliği ile birleştirilmiş ve KDV uygulama tebliği adını almıştır. Kitap içinde farklı tebliğ numaraları ile önceki mevzuata göre düzenlenen bu kitabın 1 seri nolu tebliğ olarak dikkate alınması gerekmektedir.


Vergi revizyonu kitabı oldukça karmaşık olan vergi mevzuatı, kaydi - fiili envanter ve randıman gibi anlaşılması zor olan konuları çok açık ve anlaşılır bir dille anlatma amacındadır.


Kitap; vergi müfettişliği yeterlilik sınavına girecek olan vergi müfettiş yardımcılarına ve yeminli mali müşavirlik sınavına girecek olan mali müşavirlere; vergi revizyonu konusunda yardımcı kitap olarak kabul edilmektedir.


Vergi kanunlarını anlamaya çalışırken bir çok bilgiye sahip olan kişiler; bu kitabı okumaları halinde parça parça sahip oldukları bilgileri bir bütün halinde görmeleri ve vergiye analitik bakış açısına sahip olmaları mümkün olacaktır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.