Vıta
% 25indirim

Vıta

Buluşma
  • 18,00 TL13,50 TL

    hopi kampanyası
    0,68 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayatın sandığın kadar basit değil; hayır, hiçbir zaman o kadar basit olmadı! Daha, biraz daha derin düşün. Rüyalar gördüğünü ve bu rüyalara, gazoz kapaklarıyla oynayan bir Tanrı’nın geldiğini, sana kapılar açtırdığını hayal et.


O kapıların ardında ne mi var? Tabii ki hayatın en büyük sırrı.


Bir düşün, bu kez daha bir derin düşün! Tanrıların gücünü yeniden keşfeden bir Doktor, yaklaşık iki bin yıl önce insanlık adına kendini feda eden bir Öğretmen, çocukluğundan bu yana Apollon olmak isteyen bir Patron, son görevleri için uyandırılan Yedi Ölümsüz şakirt ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan bir Bekçi hayal et!


Hepsinin birbiriyle bir hesaplaşması var. Dünyanın en başından bugüne taşan bir hesaplaşma. Neden mi?


Cevap aslında sende gizli. Dünyanın en başından bugüne kadar hep sende gizliydi. Çünkü sen dengeyi bozacak olansın!


Yorum Sayısı: 2

İnstagram üzerinde çok fazla resmi dönen bir kitap olduğu için alıp okudum. Aslında çekincelerim vardı. Sonuçta yeni bir yazar, adını sanını duyamamışım, ne var da bu kadar resim payalaşılıyor diye diye kendi kendimi yerken verdim siparişini. İyikide vermişim. Yepyeni bir yazarla tanışmanın dışında bilmediğim şeyler öğrendim. Neden bizim yazarlarımızdan böyle kitaplar çıkmaz dediğim türde bir kitap. Konusu farklı, dokusu farklı, anlatımı güzel. Helal olsun emeği geçen herkese ya. Vallahi...devamını oku

H
Hale Emir  -   04.10.2016

Bir arkadaşımın evinde görüp ödünç aldığım bir kitaptı. Şimdide kendi kitaplığıma koymak için sipariş vericem. Ben çok beğendim sanki yabancı bir yazarın kitabını okur gibiydim. Tanrılar mitolojiler falan pek ilgimi çekmez ama değişik bir kitaptı bende seve seve okudum. Konusu ilginçti baya. Yazarın dilinide çok beğendim akıcıydı.

H
Halis Bahçevan  -   10.10.2016