Vivaldi: The New Four Seasons

Vivaldi: The New Four Seasons

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Spring

1- Melodious Incantation

2- Transitoire #

3- The Goatherd Sleeps With His Trusty Dog Beside Him

4- Transitoire ##

5- Nymphs And Shepherds Dance

 

Summer

6- Destiny

7- Transitoire #

8- Fear

9- Transitoire ##

10- His Fears Are Only Too True

 

Autumn

11- The Peasant Celebrates the Rich Harvest

12- Transitoire #

13- Pleasure of Sweetest Slumber

14- Transitoire ##

15- Horns, Guns, and Dogs

 

Winter

16- Prolitoire #

17- To Shiver, Frozen

18- The Rain Outside

19- Transitoire #

20- Walk on the Ice

21- The End


Günümüzün en çok albümü satılan keman virtüözü Nigel Kennedy’nin dünyanın en ünlü bestecilerinden Vivaldi’nin en sevilen eseri Four Seasons’u  kendine has tarzıyla yeniden yorumlayarak ortaya çıkarttığı albümü “Vivaldi: The New Four Seasons” müzik severlerle buluşuyor.

Daha önce Vivaldi, Mozart, Beethoven Mlynarski and Karlowicz gibi usta sanatçıların eserlerini yorumlamış ve dünyanın en iyi kemancılarından sayılan sanatçı çıkarttığı albümlerle hayranları tarafından oldukça beğenildi. Müzik eleştirmenleri tarafından tam not alan sanatçı geçmişten ve günümüzden bir çok sanatçının eserlerini yorumlamış, olduğu gibi yorumlamaktansa hep kendine ait bir şeyler katmıştır.

Sanatçının daha önce çıkarttığı Four Seasons albümü dünya çapında iki milyon kopya satarak dünya üzerinde en çok satan klasik albümlerden olmuş ve rekorlar kitabına girmişti. Elektronik ögelere de yer veren sanatçı bu albümünde yepyeni bir Four Seasons ortaya çıkartıyor.

Albümde bir çok yetenekli sanatçının eşlik ettiği Kenndy, bu albümü ilk dinlediğinde kesinlikle çalmak istediğini ve ritminin, müziğinin ve enstrümanların kendisini adeta büyülediğini dile getiriyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.