Vücudunuzu 14 Günde Yenileyin!

Vücudunuzu 14 Günde Yenileyin!

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Vücudunuzu 14 Günde Yenileyin'de açıklanan; Saat 18.00'den sonra buğday, maya ve doğal olmayan karbonhidratların alınmaması (karbonhidratlara sadece öğlen izin var), besinlerin %70'inin su içeriği olan canlı besinlerden alınması, yatmadan 3 saat once yemek yenmemesi, günde 45-60 dk egzesiz yapılması, TV ve bilgisayar başında geçrilen zamanın günde 2 saati geçmemesi ve yemekler için 30 adet muhteşem içerikli tarif yer alıyor.
Yazar Vale, genelde kendi kendimize sunduğumuz bahanelerin 'Yapamıyorum çünkü!', 'Benim metabolizmam yavaş', Zamanım yok, gibi bahaneleri ortadan kaldırıyor. Bu kitap zihinsel olarak diyet yaptığınızı düşündürmeden neler yapabileceğinizi ve hayat felsefenizi ona gore ayarlamayı anlatıyor.

Yazar hakkında:
Jason Vale meyve suları ve bağımlılık hakkında 6 kitap, 4 DVD çıkarmış bir yazardır ve kitapları toplamda 500,000 adetten fazla satmıştır. Jason'un canlılığı, karizması, basit ve akıcı anlatım üslubu kendisinin TV, radyo, gazeteler ve dergilerde fazlaca yer bulmasına ve kendisine çok ilgi duyulmasına yol açmıştır. Bu konuda verdiği seminerler, detox programları ve tanıtımları ile de konu hakkında eğitimlerini sürdürmektedir.

Jason Vale en iyi atletler, şirketlerin yönetim kurulu başkanları dahil toplamda onbinlerce kişi ile çalışmış ve ünlü İngiliz model Katie Price (Jordan)'ı da inceltmiştir. Detox ve meyve suyu gurusu olarak İngiltere'de tanınan Jason Vale'in çalışmaları Avrupa ve Amerika'da da tanınmaya başlanmıştır. Dünyadaki Philips katı meyve sıkacaklarının yüzü olarak bilinen Jason Vale, İngiliz TV'si ve radyosunda sık sık görünmektedir. Ülkemize yaptığı ziyaretlerde de basında hem detox programları hem de kitapları gündeme gelmiştir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.