Word

Word

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Günlük kullanımda karşılaşılan problemler ve çözümleri

Uygulamalı ekran görüntüleri ile hızlı ve etkin öğrenim


Dünyanın en gelişkinden yaygın kelime işlem programı Görerek, duyarak, uygulayarak ve okuyarak Word... Word'de yeni bir dokümanın oluşturulmasından, bu dokümana istediğiniz biçimi vermeye, grafik, resim ve benzeri görsel öğelerin eklenmesinden, doğru bir biçimde çıkış almaya kadar her şeyi bu kitapta bulacaksınız.

Programın sunduğu tüm avantajlardan yararlanmanız ve uygulamada hız kazanmanız, giderek profesyonel bir kullanıcı haline gelmenizi sağlayacak püf noktaları, kısa yollar, alternatif yöntemlerde unutulmadı.

Kitabın sonuna geldiğinizde, dünyanın en gelişkin kelime işlem programından etkili ve hızlı bir şekilde yararlanabilen bir kullanıcı olmanın ilk adımını atmış olacaksınız, ilk adımlar önemlidir, gerisi size kalıyor...

Word nedir?
Word, yeryüzünün en çok kullanılan, en gelişkin işlem yazılımı.
Bu CD-Rom'da, Word'ü etkin bir biçimde kullanabilmeniz için gerekli temel bilgiler uygulamalı olarak veriliyor.

CD-Rom çok geniş bir kullanıcı kitlesinin gereksinimlerini karşılamak üzere düzenlenmiş olmasına rağmen, özellikle yeni başlayanlar ve programı tanımakla birlikte yeni versiyonun getirdiği özellikleri öğrenmek isteyen orta düzey kullanıcılar gözetilerek hazırlandı.
(Tanıtım Yazısından)

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.