Yabancı Dil Öğretiminde Yaklaşımlar, Yöntemler, Teknikler ve Multimedya Araç ve Materyalleri
% 31indirim

Yabancı Dil Öğretiminde Yaklaşımlar, Yöntemler, Teknikler ve Multimedya Araç ve Materyalleri

  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kitap, iki kısma, her kısım dört bölüme, bölümler de çeşitli alt bölümlere ayrılmaktadır. İlk kısımda yabancı dil öğretiminde kullanılan yaklaşımlar, yöntemler, teknikler, temel ve tamamlayıcı dil becerilerinin öğretimi ele alınmaktadır.


İkinci kısımda önce yabancı dil öğretiminde kullanılan araç ve materyaller incelenmekte, daha sonra Web ortamında internet ve uzaktan eğitim yoluyla yabancı dil öğretimi/öğrenimi boyutu irdelenerek yabancı dil öğretimi/öğrenimine yönelik Web siteleri ve yazılımlar değerlendirilmektedir. Multimedya araç ve materyallerini kullanmanın yabancı dil öğretiminde yararları üzerinde durulmaktadır.


Elinizdeki bu kitap, yabancı dil öğretimi ile ilgilenen öğretim elemanları, öğretmenler ve yabancı dil öğrenenler için bir rehber niteliğindedir. Özellikle üniversitelerin eğitim fakülteleri yabancı dil eğitimi bölümü programlarında yer alan İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar I-II, Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar I-II, Fransızca Öğretiminde Yaklaşımlar I-II, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, Özel Öğretim Yöntemleri I-II, Dil Becerilerinin Öğretimi I-II, Yabancı Dil Öğretiminde Materyal İnceleme ve Geliştirme, Yabancı Dil Öğretiminde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Multimedya Destekli Yabancı Dil Öğretimi derslerinde öğretim elemanları ve öğrenciler tarafından önemli bir kaynak olarak kullanılacağı kanısındayız.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.