Yabancı
% 28indirim

Yabancı

  • 19,00 TL13,68 TL

    hopi kampanyası
    0,68 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gezegenler arası öğrenci değişim programı kapsamında evinde L’eihrli bir lise son sınıf öğrencisini ağırlamaya hazırlanan Cara, bu sayede hem hayallerindeki üniversiteye ücretsiz gidebilecek hem de o gizemli L’eihrliler hakkında gazetecilerin uğruna öleceği bilgiler edinecektir. L’eihrli öğrenci Aelyx’in, ayakları yerden kesen yakışıklılığı da cabası. Ama işler hiç de düşünüldüğü gibi yolunda gitmeyecektir, çünkü Aelyx’i okulda istemeyenler de vardır ve sayıları hiç de az değildir.


Tehdit mektupları almaya başlayan Cara bir süre sonra Aelyx ile okula polis eşliğinde gitmek zorunda kalacaktır. Okuldaki herkes tarafından dışlanan Cara’nın artık tek arkadaşı Aelyx’tir. Üstüne üstlük Cara ona sırılsıklam âşık olmuştur. Öte yandan Aelyx’in de ölümcül sonuçlar doğurabilecek sırları vardır. Büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan Cara hem kendi hem sevdiği çocuğun hayatı hem de gezegeninin geleceği için bir ölüm kalım savaşı vermek zorundadır.


Yorum Sayısı: 2

Konusu itibariyle çok ilgi çekici bir kitap. Uzaylıların olduğu bir dünya da geçiyor kitapta, uzaylılar farklı bir gezegende yaşıyorlar ve dünyayla aralarında 'öğrenci değişim programı' yapıyorlar. Bu programa dahil olan uzaylı Aelyx ve dünyalı Cara arasında geçen bir kitap. Tavsiye edilir.

M
Meltem Zöngör  -   02.03.2016

Kitap muhteşem konusu gereğide dikkat çekiyor.Baş karakterlerin yaşadığı duygular çok güzel anlatılmış.Hemen okuyun...

İ
İşın Çolak  -   01.08.2016