Yafes’in Oğulları

Yafes’in Oğulları

  • 7,50 TL

    hopi kampanyası
    0,38 Paracık

Büyük Tufan’dan sonraki dört bin yıl boyunca insanlığı bel­li bir noktaya getirmek şüphesiz ki kolay olmamıştı. Bulca Ka­ğan ve onun soyundan gelen Türküt kağanlarına, Mu’nun ya­şadığı felaketten sağ kurtulmayı başarabilen birkaç din adamı, birtakım olağanüstü özellikleri olan “Yada Taşı”nı ve tüm za­manların gizemli antik bilgilerini ihtiva eden “Bilgelik Kitabı”nı vermemiş olsaydı bu kardeşçe dünyayı oluşturmak mümkün olmayacaktı.

Fakat Şeytan Erlik Orta Dünya’daki kardeşliği sağlayan Yada Taşı’nı çalarak büyük bir kaosun hükümranlığını başlattı. Adaletin egemen kılınmasını sadece Yafes’in oğulları başarabilirdi. Ama önce Şeytan Erlik’i yenmeleri gerekiyordu.

Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Harry Potter ve Açlık Oyunları gibi eserleri sevenlerin mutlaka okuması gereken bir roman...


Yorum Sayısı: 1

Daha şimdi gördüm, okumadım ama konusu itibariyle gerçekten ilgimi çekti. Özellikle mu, Türk mitolojisini kullanması güzel. Esinlendiği şeyleri Türk mitolojisine göre adapte edip kullanması hoşuma gitti. Okumayı düşünüyorum.

M
Mehmet Emin Karagöz  -   20.05.2016