Yakınlaşma
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yakınlık derinleştikçe, seks değişir.

Yakınlığımız derinleştikçe, cinselliğimizin korku, utanç ve şüphe ile etkilenmesi daha muhtemeldir. Ancak bu savunmasızlık aynı zamanda, en derin ve değerli yanımıza, ruhumuzun hazinesine ve yakınlığın kalbine giden bir yoldur. Yakınlığı derinleşen sevgililerin, birbirlerine açıldıkları zaman korku ve güvensizliklerin artacağını ve bunun, cinselliklerini nasıl etkileyeceğini bilmeleri gerekir. Ayrıca, seksteki deneyimleri, özellikle de savunmasızlıkları konusunda nasıl iletişim kuracaklarını bilmeliler.

Bu kitapta, yazarlar, seksi ve savunmasızlığı bir araya getirmek, böylece yakınlığı derinleştirmek ve zenginleştirmenin bir aracı kılabilmek için bir yol haritası sunuyor. Ve hem kendi yaşamlarından hem de birlikte çalıştıkları insanlarınkinden örnekler sunuyorlar.

Krishnananda ve Amana, tüm dünyada yakınlık, cinsellik ve yakınlığı zedeleyebilecek çocukluk yaralarını iyileştirme konularında seminerler veriyorlar. Çalışmalarına, "Sevgiyi Öğrenme Seminerleri" adını verdiler. Sedona, Arizona'da yaşıyorlar.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.