Yakut Kırmızı
% 23indirim

Yakut Kırmızı

Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer
  • 30,00 TL23,10 TL

    hopi kampanyası
    1,16 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Zamanın sınırlarını aşan bir yolculuğa hazır mısınız? O, on iki zaman yolcusundan biri. Ve hayatı tamamen değişmek üzere...


Bazen sırlarla dolu bir ailede yaşamak gerçekten de zordur. En azından on altı yaşındaki Gwendolyn bundan kesinlikle emindir. Ta ki günün birinde kendini 18. yüzyıl Londrası’nda bulana dek. İşte o zaman ailesinin en büyük sırrını öğrenir: Zaman yolculuğu! Ancak bu yolculuklarda genç kızın hislerine yer yoktur.


Çünkü aşk, durumu daha da karmaşık hale getirmekten başka bir işe yaramaz!


“Eğer bir romanın çikolatalı kek kadar yumuşak, tatlı ve baştan çıkarıcı olması mümkünse, Yakut Kırmızı kesinlikle o kitap olmalı. Bu son derece iştah açıcı, soluk kesici bilimkurgu ve aşk macerası karışımını herkes bir oturuşta okuyacak.”


- Augsburger Allgemeine


Yorum Sayısı: 2

Yakut Kırmızı, Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer üçlemesinin ilk kitabı. Baş karakterimiz 16 yaşındaki Gwendolyn sırlarla dolu bir aileye sahip olmasına rağmen, normal liseli bir kız -dı. En azından bir gün zamanda yolculuk yapmasını sağlayan bir gen taşıdığını ögrenene kadar. İşte o günden sonra tatlı kızımızın hayatı tahmin edersiniz ki pek kolay olmuyor. Yanında yakışıklı, zeki, kültürlü bir delikanlıyla birlikte 18. yüzyıla gitmek zorundayken işler nasıl kolay olabilir ki zaten? Anlaşıldığı...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016

Yakut Kırmızı bana okumayı sevdirten serinin ilk kitabı. Fantastik seven veya sevmeyen herkes bu kitabı beğenecektir. Önerdiğim kişilerden sevmeyen biri bile olmadı. Özellikle 13-22 yaş arasının beğeneceğini düşünüyorum.

A
Aysu Bulut  -   30.05.2016