Yalnız Değilsiniz

Yalnız Değilsiniz

  • 20,00 TL

    hopi kampanyası
    1,00 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Türkiye’nin gündemine zaman zaman zoraki bir şekilde taşınan başörtüsü konusu, ülkemizin son yarım yüzyılında en çok konuşulan ve tartışılan meselelerinden birisi olagelmiştir. Hakikatte temel bir inanç meselesi ve hakkı olan tesettür, bazı kesimler tarafından siyasileştirilmek ve başka mecralara taşınmak istenmiştir. Devletimizin bugün çözdüğü ve insanlara istediği gibi giyinme ve dilediği gibi inanma hakkını getirdiği kanunlara rağmen konu, kimileri tarafından ısıtılıp ısıtılıp tekrar meydana sürülmeye çalışılıyor.


Usta yazar Üstün İnanç, bu konuyu Yalnız Değilsiniz romanında olağanüstü bir şekilde anlatmış ve konuyu etraflı bir şekilde dile getirmiştir. Toplumumuz tarafından büyük ilgi gören romanın filmi de Mesut Uçakan tarafından beyaz perdeye aktarılmış ve geniş bir seyirci kitlesine ulaşmıştır. Roman, temel bir inanç meselesi ekseninde aslında son yarım yüzyılımızın çağdaşlaşma hikayesini, arayışlarını, çelişkilerini ve Batı kültürü ile İslam medeniyeti arasındaki fikrî mücadeleleri ele alıyor.


Mihrabad Yayınları’nın 32. baskısını kültür hayatımıza kazandırdığı Yalnız Değilsiniz, farklı görüşlere kapılmış birçok kişinin peşin hükümlerini de ortadan kaldıracak güçte mükemmel bir roman...


Makedonya Gamzesi

Makedonya Gamzesi

Üstün İnanç

14,06 TL
Yazıklar Çıkmazı

Yazıklar Çıkmazı

Üstün İnanç

14,8 TL
Yağmur Kanla Başladı

Yağmur Kanla Başladı

Üstün İnanç

14,8 TL
Ayıp Uşakları

Ayıp Uşakları

Üstün İnanç

16 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.