Yan Evdeki Mafya
% 29indirim

Yan Evdeki Mafya

  • 25,00 TL17,75 TL

    hopi kampanyası
    0,89 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tesadüflerle başlayan nefret, usul usul aşka dönüşüyordu.


Deli dolu genç bir kız ile karanlık işler peşinde, yakışıklı bir mafya...


Yüzünden gülümsemesi eksik olmayan güzeller güzeli Derin; ağırbaşlı ve nadiren gülümseyen Mert'in kalbine sızabilecek miydi?


Annesiz büyüyen hasta kardeşi ve tehlikeli hayatı yüzünden kalbi taşlaşan Mert, hayatın ona armağan ettiği Derin'in kıymetini bilecek miydi?


"Mert'in evine vardığımda sadece yatak odasının ışığı açıktı. Bana verdiği anahtarla eve girdikten sonra sessizce yukarı çıktım ve odasına girdim. Mert büyük bir oyuncak ayıyla yatmadığına göre o yataktaki kabartı... Üstelik saçları dışarı çıkmış kabartı! Aynı sessizlikle merdivenlerden inip evden çıktım. Burada ağlamaya başlarsam hiç duramayacaktım. İşte yere göre sığdıramadığım Mert bu kadardı."


- Derin


"Gidemez, buna izin veremem. Ona zarar verdim. Gözümden bile sakındığım kadına zarar verdim. Onu tamamen kaybettim. Ne diyeceğimi, ne yapacağımı bilmiyorum. Sanki bir el nefes almamı engelliyor gibi, kalbimi biri eline almış sıkıyor gibi. İlk defa elim kolum bağlı kaldı..."


- Mert


Yorum Sayısı: 1

Oldum olası farklı kitapları sevmişimdir. Bu kitapta farklı. Bir çok kitap karakterine aşık olabilirsiniz ama bunlar bambaşka. Okunmalı mı? Evet kesinlikle okunmalı. Size çok farklı şeyler katmasını beklemeyin ama eğlenerek okuyacağınız bir baş ucu kitabı olmaya aday. Ona hak tanıyın...

T
Tuğba Bakay  -   03.07.2016