Yapay Düş
% 27indirim

Yapay Düş

  • 24,00 TL17,52 TL

    hopi kampanyası
    0,88 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gelecekteki dünya’ya huzur hâkimdir.

EllaShephard, hayatını özel yeteneğini kullanmaya adamıştır: Annesi tarafından geliştirilen bir teknoloji sayesinde insanların rüyalarına ve hatıralarınagirip bu sayede başkalarına, mutlu anılarını tekrar yaşamaları için yardım eder.

Ancak, her şey göründüğü gibi değildir.

Ella, görülmesi imkânsız şeyler görmeye başlar: Ölmüş babasının hayalini, güvenemeyeceği kişiler hakkında uyarıları… Hükûmet, Ella’yı isyancı bir grubu izlemesi ve yeteneğini kullanarak isyancıların hatıralarını deneyimleyip değiştirmesi için görevlendirir. İsyancıların lideri,Ella’ya eskiden birbirlerine âşık olduklarını söyler.  Ancak, Ella bu adamı daha önce hiç görmemiştir. Bu da sadece tek bir anlama gelebilir…

Birileri, Ella’nın hatıralarını değiştirmiştir.

Ella’nın yeteneği, yozlaşmış bir hükûmeti devirecek ya da büyümeye başlayan bir isyancı grubu bastıracak düzeydedir. Varlığından haberdar bile olmadığı bir savaşı durdurmaksasadece onun elindedir. Ancak, biri Ella’nın zihnine girdiyse artık kendi hatıralarına, düşüncelerine ya da hislerine güvenemeyecektir.

Peki, kime güvenebilir?


Yorum Sayısı: 1

Gercekten okunmasi gereken iyi surukleyici bir kitap hic sıkılmadan 460 sayfasini 1 gunde okudum cunku cok merak landirici oldugu icin bi an olsun birakamadim elimden gercekten okursaniz pisman olmazsiniz..

M
Mert Solak  -   01.05.2016