Yararlılığınızı Etkinleştirin

Yararlılığınızı Etkinleştirin

İyi Şeyler Yapma Yoluyla Dünyayı Değiştirmek
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Shari, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için hayatlara dokunarak yaptığın çalışma, dünyayı olumlu yönde derinden etkilemiştir."


- Bill Clinton


Yararlılığınızı Etkinleştirin, kendiniz ve başkaları için iyi şeyler yaparak yaşamınızda ve çevrenizdekilerin yaşamında hızla gerçekleşebilecek olumlu gelişmeler için esinlenmenizi sağlayacak gerçekçi bir rehberdir. Önsezili bir işkadını ve hayırsever yazar olan Shari Arison, kendi öyküsünü içtenlikle ifade ederken iyi şeyler yapıp, düşünüp konuşarak farklılıklar yaratmış değişik kişilerden de örnekler sunuyor. Dünyanın en güçlü kadınlarından biri ve yerküreye yayılmış ticari bir imparatorluğun sahibi olarak Shari, kendi olağanüstü deneyimlerini ve iyi davranışların gücünü yaşamındaki ve kariyerindeki bütün bakış açılarıyla nasıl bütünleştirdiğini anlatıyor. Kitabın ortaya çıkardığı beklenmedik ve enfes içgörü, başkaları için güzel şeyler yapmanın bir yolunu bulduğunuzda, bunu aynı zamanda kendinize de uyguladığınızı kanıtlıyor. Sevdiklerinizle ve gelecek kuşaklar için daha iyi bir dünya yaratma arzunuzda size ortak olan kimselerle paylaşacağınız bir kitap. Yararlılığınızı etkinleştirin ve yaşamınızı sonsuz neşeyle doldurmanın yollarını keşfedin!


"Shari Arison, size kendi inanç sıçramanızla olağandan olağanüstüne geçebilme yolunu gösterirken esinlendiriyor ve cesaretlendiriyor."


- Deepak Chopra, M.D., New York Times En iyi satan Manevi Çözümler'in yazarı


Güzel Düşün, Güzel Konuş, Güzel Şeyler Yap, Her birimiz her gün bilinçli olarak olumlu kelimeler seçip olumlu duygu ve davranışlarla dünyadaki iyilik eylemlerini çoğaltabiliriz. İyi şeyler yapmanın sadece yaşamımızı büyük ölçüde değiştirip zenginleştirmekle kalmayıp güçlü bir dalgalanma etkisi yaratacağına da inanıyorum. Kendimize ve başkalarına yapılan bireysel ve ortak iyilik, sonuçta yaşamın, gezegenin ve bütün insanlığın tüm yönlerini etkileyecektir.


- Shari Arison


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.