Yaratıcımız Rabbimiz Yüce ALLAH (c.c.) İle Bir Saat Konuşmak

Yaratıcımız Rabbimiz Yüce ALLAH (c.c.) İle Bir Saat Konuşmak

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bizi yaratan, bizi doyuran, bizi gözeten, bizi koruyan ve bize bir insanın hayatının devamı için ne gerekiyorsa onu bahşeden Rabb’imiz tanımaktan, ona bu verdiği nimetlerin şükrünü gereği gibi takdir etmekten yoksunuz. Halbuki O, kuluna karşı en merhametli olandır.

Elinizdeki bu kitapla, gerçek mutluluğun ona kullukla gerçekleşeceğini görüp bize gönderilen Kur’an-ı Kerim ile Rabb’imizin rızasını nasıl kazanacağımızı, O’nu nasıl anlayabileceğimizi soru haline getirip Kur’an’a arz edelim istedik. Ve cevaplarını yine Kur’an’dan bularak o engin deryaya dalalım, bakalım hangi incilerle, hangi yakutlarla, hangi elmaslarla karşılaşacağız, görelim diye düşündük.

Kur’an, Allah’ın (c.c) mübarek sözleridir. Kur’an Kelamullah’tır. Bir gönül dostunun dediği gibi; “Rabb’imle konuşmak istediğimde namaz kılarım. Rabb’imin benle konuşmasını istediğimde Kur’an-ı Kerim okurum.” O halde Kur’an okuyan, onu dinleyen, Rabb’imizin sözlerini okumuş ve dinlemiştir. Aynı zamanda Rabb’imiz Allah (c.c) ile de konuşmuştur.

Bu kitapta, Rabb’imizin “Ben ancak kulumun kalbine sığınırım.” Dediği kalp gerçeğimizi Kur’an’la yeniden inşa etmeye çalışacağız. Siz de hazırsanız, buyurun Kur’an sofrasına, Rabb’imizle bir saat konuşmaya ve kalp gerçeğimizi Allah’a (c.c) göre inşa etmeye...


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.