Yardımcı Üreme Teknikleri
% 2indirim

Yardımcı Üreme Teknikleri

Temel Klinik ve Embriyolojik Uygulamalar
  • 324,00 TL317,52 TL

    hopi kampanyası
    15,88 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yardımcı üreme teknikleri ile ilgili uygulamalar ülkemizde batı toplumlarıyla eşdeğer kalitede ve gelişmiş teknolojiler kullanılarak, 20 yılı aşkın bir süredir başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.


İnfertil hastalara rutin klinik hizmetin yanı sıra, klinisyen, embriyolog ve androloglarımızın uluslararası literatüre azımsanamayacak ölçüde bilimsel makale katkıları olmaktadır.


Bu kitabın hazırlanmasındaki ana amaç infertiliteyle ilgilenen değerli meslektaşlarımızın elinin altında kapsamlı, güncel ve Türkçe bir eser bulunmasını sağlayarak klinik ve akademik uygulamalarına bir nebze olsun katkıda bulunmaktır.


Kitaba yazarların çoğunun fikri alınarak “Yardımcı Üreme Teknikleri Temel Klinik ve Embriyolojik Uygulamalar” ismini koymayı uygun gördük.


Kitap “Temel Bilimler, Klinik IVF, Embriyoloji ve Kök Hücre/Neo-oogenezis” olmak üzere toplam dört ana bölüm ve bu bölümler altında oluşturulan toplam 76 adet konudan meydana gelmektedir.


Konu başlıkları seçilirken ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören infertilite kitaplarının yanı sıra son çıkan bilimsel makaleler de göz önünde bulundurulmuştur.


Konuların kolay anlaşılır ve akıcı olması için bölümler konuyla ilgili resim ve tablolar kullanılarak zenginleştirilmiştir.


Ülkemiz tıbbı için önemli olduğuna inandığım bu Türkçe eseri infertilite camiasına kazındırmaktan dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim.


Kitaba katkıda bulunan tüm yazarlarımıza bilgi ve tecrübe paylaşımı adına sonsuz teşekkür ediyorum.


Eserin başvuranlara yararlı olmasını diliyorum.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.