Yargı KPSS-A İngilizce

Yargı KPSS-A İngilizce

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hemen hemen tüm İngilizce sınavlarında sınava giren adayların sahip oldukları okuduğunu anlama becerisi, gramer ve kelime bilgilerinin derecesi ölçülmektedir. Bu sınavlarda başarılı olabilmek için öncelikle bu becerilerin kazanılması gereklidir. Bu amaçla sınavlara hazırlık olarak çeşitli yöntem ve teknikler geliştirilmiştir. Sınava Hazırlık kitaplarıyla adaylara ulaştırılan ve aşağı yukarı birbirinin aynı olan bu sınav yöntem ve teknikler, sunulan örneklemeler, açıklamalar ve özgün testlerin etkililiği ve yönlendiriciliği ile daha kalıcı hale getirilebilir. Dolayısıyla sınavlara yönelik hazırlık amacıyla geliştirilen yöntem ve teknikler ile açıklamaların sunuluş tarzları ve adayın kendini test edeceği özgün sınavların içeriği son derece önemlidir.
Sınavlara yönelik analitik yaklaşım, okuyucuda bu beceriyi geliştirmeyi hedefleyen materyallerle olanaklı hale getirilebilir.
Her başarı için öncelikle bilinçli bir yaklaşım zorunludur. Bu sınava yönelik bilinçli bir analitik yaklaşımı bu kitapta elde edeceğinizi umuyoruz.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.