Yasak Tevrat
% 23indirim

Yasak Tevrat

  • 28,00 TL21,56 TL

    hopi kampanyası
    1,08 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

1013 yılında, para ve yağma peşindeki Viking korsanları, bir Mısır mezarını talan ettikleri zaman farkında olmadan Tevrat'ın en büyük sırrını yanlarında Norveç'e taşırlar.

Günümüzde, alışılmadık bir arkeolog, runik harflerle ve bilmecelerle dolu antik parşömenler bulunca sıradan hayatı birden altüst olur. Parşömenlerin kaynağını bulmak için çabalarken kendini asırlardır süren, ölümcül bir dini komplonun içinde bulur.

Onu engellemeye çalışan güçlerle mücadele ederken Yasak Tevrat'ı ortaya çıkartabilecek mi, yoksa binlerce yıldır saklanan bu sır tarihin sayfalarına mı gömülecek?

 

"Muhteşem bir kitap. Okuru sürekli düşündürüyor, şaşırtıyor ve son sayfasına dek hayrete düşürüyor. Sonuna geldiğinizde ise şaşkınlıktan ağzınız açık kalıyor. Yasak Tevrat, sizi sayfalarına hapsedecek."

-Euro crime-

 

"Heyecan fırtınası! Zekâ dolu bir gerilim başyapıtı ve heyecan dolu bir macera. Norveç'ten Japonya'ya bütün çok satan listelerine girmeyi hak ediyor."

-Dagbladet-

 

"Yasak Tevrat, eşsiz bir gerilim romanı."

-Aftenposten-

 

"Antik İskandinav tarihi, Mısır mitolojisi ve Hıristiyan tarikatları üzerine çok boyutlu ve hareketli bir gerilim. Bulmacalar, şifreler, gizli haritalar ve runik sembollerle Tevrat ile İncil'i birleştiren Yasak Tevrat, macera romanı tutkunları için bir hazine."

-Kate Mosse-

 

"Tekinsiz, gerçekten tekinsiz… Bana güvenin, bu macerayı takip etmek çok heyecanlı."

-Ny Tid-

 

"Sinirlerinizi altüst edecek kadar yüksek tempolu bir macera."

-Femina-


Yorum Sayısı: 1

UZUN SOLUKLU BİR MACERA ROMANI . KUZEY AVRUPADAN BAŞLAYIP MISIRA , ORTA AMERİKA YA KADAR UZANIYOR . GERÇEYİN PEŞİNDEN ASIRLARCA SÜREN MACERA ROMANI . BİRKAÇ PAPÜRÜSÜN İZİNDE SÜRÜP GİDİYOR . MACERA SEVERLERE TAVSİYE EDERİM .

M
Murat Haşhaş  -   02.03.2016