Yaşam Tehlikelidir
% 25indirim

Yaşam Tehlikelidir

  • 30,00 TL22,50 TL

    hopi kampanyası
    1,13 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Yoksa siz hayat sadece yetişkinler için mi tehlikeli sanıyorsunuz? Diğer okulların reddettiği çocuklara kapılarını açan tekinsiz bir yatılı okulda, hayret verici ve inanılmaz derecede eğlenceli bir maceraya hazır olun! Tren kalkıyor. Haylazya’ya yolcu kalmasın!..

Bir önceki dönem kundaklanıp yakıldığı için yatakhanesinde ve sınıflarında çatısı olmayan bir yatılı okul, çılgın öğretmenlerini daha da çıldırtan fırlama öğrenciler, yer altında bulunan tehlikeli tüneller ve en sevimli halleriyle ortalıkta gezinen eşekler... Huzurlarınızda tarihi Ribblestrop Kuleleri’ndeki dehşetengiz Haylazya Okulu! Ve tabii bu tuhaf okulda yaşanan esrarengiz olaylar... Hayalperest bir müdürün yönetimine bırakılan bir okuldan daha ne beklenebilir ki? Hele bir de öğrencilerine bakılacak olursa: Fidye uğruna kaçırılmak istenen Kolombiyalı bir gangsterin oğlu Sanchez, gittiği her okuldan kovulmayı başaran asi kundakçı Millie, okulun mal sahibinin şımarık torunu Caspar, kendi sorunlarıyla bile başa çıkamayan yardımsever Sam ile şişko kankası Ruskin... Tüm bunlara bir de Himalayalar’dan okula getirilmiş bir sürü çaresiz yetimi ekleyin. İşte size Haylazya!

Andy Mulligan’ın ilk kitabı olan "Yaşam Tehlikelidir", yayımlandığı 2009 yılında, Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü’ne de aday gösterilmişti.

Komedi, korku, macera, gerilim ve kurgunun en acayibi "Yaşam Tehlikelidir"de! Tabii, futbolu da unutmamalı... "Just William" ve "Harry Potter"la aynı kulvarda yarışan bu etkileyici kitabı her gencin mutlaka okuması gerek. Gülmekten karnınız ağrıyabilir...

Kitabın devamı niteliğindeki "Haylazya’ya Dönüş" ise yolda. Meraklılarına duyurulur.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.