Yaşayan Fıkıh
% 38indirim

Yaşayan Fıkıh

  • 21,60 TL13,39 TL

    hopi kampanyası
    0,67 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
"Yaşayan Fıkıh" adlı kitabımızı, diğer kitabımıza nazaran daha kapsamlı, daha detaylı, daha da zengin kaynaklara ulaşılmış ve tüm mezheplere yayılmış olarak bulacaksınız. Bu kitabımıza yeni meseleler eklenmiş ve yeni kaynaklardan hükümler çıkarılmıştır. Birinci kitabımızdaki konuların tamamı genişletilmiş ve gereken tashihi yapılmıştır. Özelikle muamelat bölümünde ve güncel meseleler dediğimiz konular anlaşılır bir tarzda izah edilmiştir.
Okurumuz takdir edecektir ki ben tercihimi koyarken herhangi bir mezhep taasubuna gitmeden bu görüş bana göre daha isabetlidir diye tercihimi koymuşumdur.

Dini konularda fetva alarak yaşamak ibadet sayıldığı kadar bu hususta İslam'a uygun fetva öğretmek de bir o kadar ibadet sayılmaktadır. Özelikle güncel meselelerde Müslümanların kafalarını karıştıran birçok önemli konular gündeme gelmektedir.

Bu konuları uzmanından öğrenip hayata geçirmek her Müslüman'ın temel görevidir. Müslümanların istifadesine sunduğumuz elinizdeki bu kitabın bir yaşam kitabı olduğundan, hüküm çıkarma konusunda yüzü aşkın kaynağa başvurmam kaçınılmaz olmuştur.
(Önsöz'den)

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.