Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor
% 28indirim

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor

  • 14,00 TL10,08 TL

    hopi kampanyası
    0,50 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yavru ahtapot Nino, ahtapot olmaktan hiç memnun değil. Her sabah sekiz kollu kazağını giymek, sekiz eldiven takmak ve sekiz kolunun sebep olduğu karmaşayla uğraşmak onun canını çok sıkıyor. Annesi, bu durumun geçici olduğunu, büyüdükçe ahtapot olmayı çok seveceğini söylüyor ama söyledikleri Nino’yu rahatlatmaya yetmiyor. Bakalım bir sabah okul yolunda yaşadıkları Nino’nun ahtapot olmayı sevmesini sağlayabilecek mi?


Yorum Sayısı: 3

Çocuklar, eski devirlerde söylendiği gibi sadece çocuk değildir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ruhsal alanda yapılan testlerde de gelişmeler olmuştur. Bu gelişmeler sonucu yapılan testlerde çocukların çok hassas bir psikolojiye sahip olduğu ve çevresinde yaşananlardan olumlu ya da olumsuz etkilendiği tespit edilmiştir. Bu durumun ortaya çıkmasıyla beraber çocukların psikolojik durumları ile ilgili edebiyat alanında eserler daha sık yayınlanmaya başlamıştır. Sara Şahinkanat, Yavru Ahtapot...devamını oku

G
Gizem Dinçer  -   16.06.2016

kızım 20 aylık bu kitaba bayıldı özellikle resim çizimleri gerçekten çok hoş.kitaptaki yılan balığın yüz ifadesinden onun çok üzgün olduğunu anlayabiliyor..kitap kalitesi gerçekten kendini belli ediyor..annelere bu kitabı tavsiye ederim.

Ö
Özlem  -   23.06.2016

Çocuk kitapları konusunda Feridun Oral ve son dönemde Sara Şahinkanat oldukça iyiler. Bu ikili bu kitapla buluşmuş. Klasik Feridun Oral çizimleri ve yine okuması keyifli Sara Şahinkanat öyküsü. Kendine güveni olmayan, kendini olduğu gibi sevmeyen bir minik ahtapotun hikayesi.

A
Ayşen Boran  -   15.03.2016