Abra Yayınevi

Tüm Yayınevleri
Yayınevi/Marka
6 öğeden 1-6 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Suyun Öyküsü

  Suyun Öyküsü

  Sert Kapak
  Su dünya çevresindeki yolculuğunda kılıktan kılığa bürünüyor. Yağmur, kar olup gökyüzünden yeryüzüne iniyor. Dönüyor, dolaşıyor,ısınıp buhar oluyor. Tekrar göğe yükseliyor. Bir tılsım gibi yaşamı diriltiyor.
  Temin Edilemiyor
 • Eğlenceli Alfabe

  Eğlenceli Alfabe

  Karton Kapak
  Eğlenceli Alfabe, tekrarlayan sesler ve sürprizli açılımları ile 2 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmış eğlenceli tekerlemeler pop up olarak düzenlenmişt
  Temin Edilemiyor
 • Toprak Canlıları 4

  Toprak Canlıları 4

  Sert Kapak
  Topraktakitonlarca canlı nasıl barınıyor? Kocaman ağaç kökleri ne yapıyor?Toprak canlıları doğanın döngüsüne nasıl katılıyorlar? Toprak Ana'nın bağrındaki çeşitlilik doğanın güzelliğini, şaşırtıcılığını yansıtıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Toprağın Öyküsü

  Toprağın Öyküsü

  Sert Kapak
  Toprak nasıl oluştu? Yeryüzünde heryer çiçeklerin, ekinlerin üzeirnde yeşerdiği toprakla mı kaplı? Çok sıcak ve çok soğuk yerlerde neler var? Doğanın milyonlarca yıllık emeği ile canlanan Toprak Ana'nın öyküsü...
  Temin Edilemiyor
 • Su Canlıları

  Su Canlıları

  Sert Kapak
  Denizin derinliklerindeki yaşam alışılmışın dışındaki paylaşımlarla bizi şaşırtıyor. Deniz tarağı, deniz kestanesi, ahtapot, mercanlar ve diğerleri... Her birinin öyküsü bizi o kocaman maviliğin içerisine alıp götürüyor.
  Temin Edilemiyor
 • Havanın Öyküsü

  Havanın Öyküsü

  Sert Kapak
  Düşlerimizin sonsuzluğuna uzanan boşlukta neler var? Kimi yerinde radyo dalgalarının yayıldığı, kimi yerinde zararlı ışınların süzüldüğü hava katmanlarında neler oluyor? Bilinen ve bilinmeyenleri ile dünyamızı sarmalayan havayı tanımaya başlarken Pegasus da bizimle..
  Temin Edilemiyor