Acayip Kitaplar

Tüm Yayınevleri
Yayınevi/Marka
4 öğeden 1-4 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Kurt Adamın Laneti

  Kurt Adamın Laneti

  Sert Kapak
  Sen hiç kampa gittin mi kankitoşum? Biz gittik! Gittiğimize gideceğimize de pişman olduk... Yemyeşil orman, kuş cıvıltıları, temiz hava, muhabbet, dinlenme ve eğlence dolu kampımız; kurt adamın lanetiyle kabusa döndü resmen! Dur, bir dakika! Korkup kaçmadık tabi ki; çünkü biz korksak da çaktırmayan, gerektiğinde ölü taklidi yapan, gözü pek, birazcık sakar, meraklı ve bir o kadar da sempatik kankitoşlarız. Haydi, o zaman birlikte çözelim şu kurt adamın lanetini!
  18,00  TL
 • Kafa Açan Öyküler

  Kafa Açan Öyküler

  Karton Kapak
  Hani hep duyarsın ya; "Bir kitap okudum hayatım değişti!" diye. İşte bu kitap tam da öyle bir kitap! Kapağını araladığın andan itibaren insanlığa yön veren kahramanlar ve olaylar, yeniden hayat bulacak senin hayalinde. Ve sonrasında birden hayatın değişmeye başlayacak. Okuduğun her öyküden sonra zekanın geliştiğini, akıl odalarının genişlediğini ve dikkatinin arttığını hissedeceksin. Eee boşuna; "Kafa Açan Öyküler" demedik zaten. Biz seni daha fazla tutmayalım dostum!Yolun, bahtın ve kafan açık olsun...
  14,00  TL
 • Kanıt Peşinde

  Kanıt Peşinde

  Sert Kapak
  İstanbul trafiği, bir adamın boğaz köprüsünün ortasına oturmasıyla kilometrelerce kilitlenmiştir. Polis ekiplerinin uyarlarına aldırış etmeyen gizemli adamın kimliğini belirlemek ve karıştığı olayları çözmek hiç kolay olmayacaktır. Psikolog Yaman Erdem'in olayın kanıtları peşinde Diyarbakır ve Kayseri'ye uzanan macerasını nefesinizi tutarak okuyacaksınız!
  17,00  TL
 • Profesör Çetin Ceviz İle Enteresan Hayvanlar

  Profesör Çetin Ceviz İle Enteresan Hayvanlar

  Karton Kapak
  Karşınızda buluşlarıyla bilim dünyasını kendine hayran bırakan, zekası testle değil kantarla ölçülebilen, meraklı ve bir o kadar da çatlak; Profesör Çetin Ceviz! Balta girmemiş ormanlardan dağların zirvelerine, kutuplardan çöllere, gece gündüz demenden yolculuk yaptı. Daha önce adını hiç duymadığın, duyup da 'aman işte' deyip geçtiğin hayvanların enteresan hayatlarını senin için araştırdı. Sen de eğlenerek öğrenmek isteyenler takımındaysan; bu kitap tam sana göre!
  13,00  TL