Ailem

Tüm Yayınevleri
Yayınevi/Marka
31 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi

  Karton Kapak
  Şifalı bitkiler insanlık tarihinin yıllarından beri, insanların her türlü ihtiyaçlarından, ilaç, yiyecek, boya vs. kullandıkları ve aynı zamanda faydaları hakkında herhangi bir tereddüt bulunmayan bitkiler içerir.
  6,56  TL9,50  TL
 • Şeytanın Tuzakları

  Karton Kapak
  Şeytan efsane veya masal olmayıp insan hayatının gerçeğidir. İnsanın yaratılışıyla Allah'a isyan eden şeytan o zamandan beri insanları ateşin içine çekmeye çalışmaktadır. Her doğan kişi onun için hedeftir. Sabırla acele etmeden bekler... İnsanları Allah'ın yolundan nasıl ve ne zaman çevireceğini iyi bilir.
  6,56  TL9,50  TL
 • Hazreti Ali

  Karton Kapak
  Allah'dan niyazımız odur ki, bize ashabın şuur ve idrakinden bir pay ihsan etsin ve onların ebediyete doğru yol almış kervanına katılanlardan eylesin.
  6,56  TL9,50  TL
 • Hazreti Osman

  Karton Kapak
  Hz. Muhammed (S.A.V) "Ey Osman! Sen dünyada ve ahirette benim dostumsun." "Gerçekten Osman, ümmetimin en hayalısı ve en çok ikram edenidir." "Ey Allah’ım! Osman senin rızanı istiyor. Sen de ondan razı ol." "Ey Allah’ım! Osman’ın kıyamet günü, gam ve kederini gider. Çünkü o bizim nice kaderlerimizi giderdi."
  6,56  TL9,50  TL
 • Hazreti Ömer

  Karton Kapak
  Hazret-i Ömer (radıyallahü anh), Kur’an’ın billur ırmaklarında yıkandı, fıkıh ve tefsir ilminde büyük mesafeler kat etti. Ve sahabiler sarayının iki numaralı sultanı oldu. Zeka ve cesareti, takva ve verası, ilim ve irfan, görüş ve duyuşu çok yüksekti. Halifelik devri ise bir yıldızdan bir yıldıza mahyalaşacak kadar muhteşem. İslam okyanusu onun devrinde dalgalandı. Nice ülkeler, nice beldeler onun eliyle fethedildi. Bir uçtan öbür uca kainatı şöhreti ile titretti, nice krallar, hükümdarlar onun ismini duyunca saygı ile yer öptü. Haktan, adaletten bir nefes olsun ayrılmadı. Kocakarıya bile hamallık yapacak kadar tevazu sahibiydi. Ömrünce fakirane bir hayat sürdü, bu temeli çürük dünyanın zevklerine aldanmadı, milleti ne yerse onu yedi, ne giyerse onu giydi.
  6,56  TL9,50  TL
 • Sorulu - Cevaplı Temel Dini Bilgiler

  Karton Kapak
  İman İmanın Şartları İslam’ın Şartları İbadet Mülkellef Abdest Namaz Namaz Duaları Namaz Sureleri Cemaat ile Namaz Mübarek Gün ve Geceler Oruç Zekat Hac Kurban Ahlak Edep 32 Farz / 54 Farz Büyük Günahlar
  6,56  TL9,50  TL
 • Hazreti Ebubekir

  Karton Kapak
  Peygamberlerden sonra insanoğlunun en büyüğü olan Hazret-i Ebu Bekir, Fil tarihinden iki sene iki ay kadar sonra, kaînatın iman beşiği Mekke'de dünyaya geldi. Demek ki Peygamberler Peygamberi'nde iki yaş küçük bulunmaktadır. Ölümü de Allah Resûlü'nün irtihalinden iki sene sonra vuku bulmuştur
  6,56  TL9,50  TL