Akademi Çocuk

Tüm Yayınevleri
Yayınevi/Marka
6 öğeden 1-6 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Gezi Günlüğüm - Travel Journal

  Gezi Günlüğüm - Travel Journal

  Karton Kapak
  Yaz tatili, sömestr tatili, kamplar, müze ve okul gezileri; resimlerle, notlarla artık unutulmaz olacak... Araştırmalar yapılacak, notlar alınacak, fotoğraflar çekilecek, çizimler yapılacak, anılar yazılacak, biletler saklanacak, çıkartmalar yapıştırılacak. Herkes bakmayı değil, görmeyi öğrenecek, anılarını sevdikleri ile paylaşabilecek. Gezi notu alma, günlük tutma alışkanlıkları ile bellek oluşturma becerileri gelişecek. Artık her gezi başlangıcından bitimine kadar bir sunum dosyası... Eğlence başlıyor! Now your summer vacation, school breaks, school trips, camps and trips to the museums will be unforgettable with your photos, notes... You can do researches, take notes, take photos, make sketches, write about your memories, you can keep your tickets and paste stickers. It is not just looking at things, but also seeing what's behind and sharing all your memories with your loved ones. Improve your skills in taking trip notes and keeping a journal. Have a portfolio of your journey including all the details from beginning to the end... Fun starts here! İster birden çok gezini tek bir günlüğe kaydet, ister her gezi: ayrı bir günlük kullan! Your journal may include moments from many different trips or it may be all about a single journey.
  39,90  TL
 • 3. Sınıf Problem Çözmeyi Öğreniyorum

  3. Sınıf Problem Çözmeyi Öğreniyorum

  Karton Kapak
  Okul öncesinden itibaren düşünme becerileri ve yaratıcılık edinimleri, Matematik Okuryazarlığı kazanmada önemli rol oynar. Uluslararası TIMMS ve PISA gibi uygulamalarda ilk üçe giren ülkelerin temel eğitimlerine bakıldığında bu yargının doğruluğu kanıtlanır. Sonuçtan çok süreci önemseyen etkinliklere dayanan bu kitapta, her konuyla ilgili farklı soru tarzlarının düşünme aşamalarını -modelleme, çözümlü örnekler, uygulamalar- göreceksiniz. Problem Çözmeyi Öğreniyorum, hemen sonuca ulaşmak yerine, sizlerin modelleme, yani sorudaki verileri şekillerle ifade etme ve yönlendirici sorularla farklı yöntemler geliştirme başarınızı geliştirmeyi amaçlamıştır. Unutmayın, problem çözebilmenin yolu problem çözmeyi öğrenmekten geçer.
  13,00  TL
 • Gecenin Sürprizi - Kaybolan Renkler

  Gecenin Sürprizi - Kaybolan Renkler

  Karton Kapak
  Yaşlı adam uyumadan önce, geceden ilham alarak çocuklar için özel bir sürpriz hazırlamıştı. Gecenin karanlığında kaybolan renkler çocukları çok şaşırtacaktı. Kitabın son bölümünde sürpriz 'renksiz sayfalar' yer alıyor. İstersen hikayenin kahramanlarından biri olup bu sayfaları dilediğin gibi renklendirebilirsin. Ya da kitabı her okuyuşunda bu sayfaları farklı renklerde hayal edebilirsin.
  12,00  TL
 • Köpek Balığı Keskin

  Köpek Balığı Keskin

  Karton Kapak
  Köpek Balığı Keskin çok yalnızdı. Arkadaş edinmek istiyor ama bunu nasıl yapacağını bilmiyordu. Küçük kırmızı balıkla karşılaştığı gün ise herşey değişecekti. Kitabın son bölümünde süpriz çıkartmalar yer alıyor. Çıkartmalarda yer alan sevimli deniz canlılarını istediğin yere yapıştırabilir, onlarla yeni bir hikaye oluşturabilirsin.
  12,00  TL
 • Oyuncakçı Dükkanı

  Oyuncakçı Dükkanı

  Karton Kapak
  Duru, yeni bir oyuncak almak istiyordu. Fakat kullanılmış ve tamir edilmiş bir oyuncak satın almıştı. Acaba nasıl bir macera yaşayacaktı bu yeni oyun arkadaşıyla. Oyun hiç bu kadar gerçek gibi olmamıştı. Kitabın son bölümünde birbirinden güzel iki maske yer alıyor. İstersen maskeleri takıp hikayenin kahramanı sen olabilirsin. Ya da maskeleri kendi oyununun kahramanı olmak için kullanabilirsin.
  Temin Edilemiyor