Giochi Preziosi

Tüm Markalar
Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
202 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 13
 • Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 1

  Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 1

  Kız çocukları Prenses Sofia’yı çok mu çok seviyor ve onun gibi olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği ile prensese dönüşmek çok artık çok kolay. Bileklik açılınca içinde, Prenses Sofia’nın mini figürü çıkıyor. 3 farklı setten oluşan bileklik setinin her biri farklı tasarıma sahip. Bu setin içerisinde yer alan bileklik simli pembe renkte ve Sofia figürü bir fincanın içinde gizli... Birbirinden farklı ve renkli tasarımları ile kızlar bu sete bayılacak. Prenses Sofia'nın Bileklik Seti küçük parçalar içerir. Bu nedenle 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.
  26,00  TL
 • Disney Prenses Sofia'nın Yüzük Ve Küpe Seti Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Yüzük Ve Küpe Seti Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Yüzük Ve Küpe Seti Model 3 Hikaye kitaplarındaki “Enhancia” dünyasına göre, Prenses Sofia, sıradan küçük bir kız iken annesinin kral ile evlenmesi sonucu hayatı bir anda değişir ve artık bir prenses olur. Hayallerinin peşinde koşmak isterken aynı zamanda kraliyet hayatının zorluklarının üstesinden gelmek zorundaydı. Bu küçük prensese Cinderalla, Flora, Fauna gibi prensesler yardım etmiştir. Disney Prenses Sofia’nın Yüzük ve Küpe Setinde yüzük, bir çift küpe ve birbiriyle değiştirilebilir 3 adet mini bebek figür bulunur. 3 asortinin hepsini toplayın: kale, tılsım, çaydanlık. 3 yaş ve üzeri için uygundur.
  31,90  TL
 • Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 3 Hikaye kitaplarındaki “Enhancia” dünyasına göre, Prenses Sofia, sıradan küçük bir kız iken annesinin kral ile evlenmesi sonucu hayatı bir anda değişir ve artık bir prenses olur. Hayallerinin peşinde koşmak isterken aynı zamanda kraliyet hayatının zorluklarının üstesinden gelmek zorundaydı. Bu küçük prensese Cinderalla, Flora, Fauna gibi prensesler yardım etmiştir. Disney Prenses Sofia’nın Bileklik modelinde 1 adet bilezik ve 1 adet mini bebek figürü bulunur. 3 asortinin hepsini toplayın: fincan, at arabası, mücevher kutusu. 3 yaş ve üzeri için uygundur.
  26,00  TL