Mega Bloks

Tüm Markalar
Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
368 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 23
 • Mega Bloks Minions Dinozor Aracı

  Mega Bloks Minions Dinozor Aracı

  Mega Bloks Minions Dinozor Aracı
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks TMNT Transforming Turtle Mech Oyun Seti

  Mega Bloks TMNT Transforming Turtle Mech Oyun Seti

  Mega Bloks TMNT Transforming Turtle Mech Oyun Seti
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks TMNT Movie Turtle Van

  Mega Bloks TMNT Movie Turtle Van

  Mega Bloks TMNT Movie Turtle Van
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Minions Tekli Sürpriz Figür

  Mega Bloks Minions Tekli Sürpriz Figür

  Mega Bloks Despicable Me Blind Packs Series V
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks COD Anti-Aircraft Vehicle

  Mega Bloks COD Anti-Aircraft Vehicle

  Mega Bloks COD Anti-Aircraft Vehicle
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Call Of Duty Desert Squad Oyun Seti

  Mega Bloks Call Of Duty Desert Squad Oyun Seti

  Mega Bloks Call Of Duty Desert Squad Oyun Seti
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Ninja Kaplumbağalar Raph Micro Figür

  Mega Bloks Ninja Kaplumbağalar Raph Micro Figür

  Bir döneme damgasını vuran Ninja Kaplumbağalar, mutasyon geçirdi ve New York sokaklarına geri döndüler! Dünyaca ünlü blok oyuncak üreticisi Mega Bloks tarafından üretilen Mega Bloks Ninja Kaplumbağalar Raph Micro Figür’ü inşa et ve maceraya başla. Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Mega Bloks Ninja Kaplumbağalar Raph Micro Figür, 21 parçadan oluşur ve boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 6 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Oyun seti diğer Mega Bloks Teenage Mutant Ninja Turtles setleri ile uyumludur.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks COD Drone Hunter

  Mega Bloks COD Drone Hunter

  Mega Bloks COD Drone Hunter
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks TMNT Micro Action Figure Serisi

  Mega Bloks TMNT Micro Action Figure Serisi

  Bir döneme damgasını vuran Ninja Kaplumbağalar, mutasyon geçirdi ve New York sokaklarına geri döndüler! Dünyaca ünlü blok oyuncak üreticisi Mega Bloks tarafından üretilen Mega Bloks TMNT Micro Action Figure Serisi, 2. seriye aittir. Paketin içerisinde bir adet sürpriz figür bulunmaktadır. Ürünün kutu ölçüleri 12,5 cm x 9 cm x 2 cm’dir. Ürün küçük parçalar içerdiğinden dolayı 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks TMNT NYC Pizzeria

  Mega Bloks TMNT NYC Pizzeria

  Bir döneme damgasını vuran Ninja Kaplumbağalar, mutasyon geçirdi ve New York sokaklarına geri döndüler! Dünyaca ünlü blok oyuncak üreticisi Mega Bloks tarafından üretilen Mega Bloks TMNT NYC Pizzeria’ı inşa et ve maceraya başla. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminden esinlenilerek üretilen bu muhteşem oyun seti hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini şimdiden toplamış durumda. Haydi, oyun setinin içerisinde yer alan mutant Mikey’i savaş moduna getir ve savaşı kazanmasına yardımcı ol! Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Mega Bloks TMNT NYC Pizzeria , 129 parçadan oluşur ve boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 5 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Oyun seti diğer Mega Bloks Teenage Mutant Ninja Turtles setleri ile uyumludur.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks TMNT Donnie

  Mega Bloks TMNT Donnie"s Race Car

  Bir döneme damgasını vuran Ninja Kaplumbağalar, mutasyon geçirdi ve New York sokaklarına geri döndüler! Dünyaca ünlü blok oyuncak üreticisi Mega Bloks tarafından üretilen Mega Bloks TMNT Donnie’s Race Car ’ı inşa et ve maceraya başla. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminden esinlenilerek üretilen bu muhteşem oyun seti hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini şimdiden toplamış durumda. Haydi, oyun setinin içerisinde yer alan mutant Donnie’yi savaş moduna getir ve en büyük yardımcıları Casey Jones ile birlikte savaşı kazanmasına yardımcı ol! Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Mega Bloks TMNT Donnie"s Race Car , 129 parçadan oluşur ve boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 5 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Oyun seti diğer Mega Bloks Teenage Mutant Ninja Turtles setleri ile uyumludur.
  Temin Edilemiyor