Necotoys

Tüm Markalar
Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
668 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 42
 • Pepee TapBall Yeşil

  Pepee TapBall Yeşil

  Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocukları kişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor.  Pepee Şişme TapBall, lastikli raketinden tutlarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlara eğlence katıyor. Üstelik raketindeki minik boncuklar sayesinde zıplattıkça ses de çıkarıyor. Çocuklar Pepee desenlerinin bulunduğu TapBall oyun seti ile evde, dışarıda ya da denizde keyifle oynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarını fazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olan Pepe TapBall, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmiş olması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 10 cm x 25 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,90  TL
 • Akrobatik Bar Yo Yo 3

  Akrobatik Bar Yo Yo 3

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 13 cm x 45,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,95  TL
 • Barbie Gece Lambası

  Barbie Gece Lambası

  ul> Barbie lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 11 cm, eni 11,5 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  11,89  TL
 • The Muppets Fozzie Bear Karakter Tükenmez Kalem 12 cm

  The Muppets Fozzie Bear Karakter Tükenmez Kalem 12 cm

  The Muppets Fozzie Bear Karakter Tükenmez Kalem 12 cm
  11,89  TL
 • Ice Age Sid Klipsli Anahtarlık 18 Cm

  Ice Age Sid Klipsli Anahtarlık 18 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 9 cm x 18 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,89  TL
 • Şirinler Şirin Arabada Bebek Var Peluş Figür 20 cm

  Şirinler Şirin Arabada Bebek Var Peluş Figür 20 cm

  Şirinler Şirin Arabada Bebek Var Peluş Figür 20 cm
  34,90  TL
 • Disney Prenses Sesli Fotoğraf Makinesi

  Disney Prenses Sesli Fotoğraf Makinesi

  Fotoğraf makinesinin ön yüzünde Disney Prenses'lere ait bir resim vardır. Objektif (mercek) bölümüne baktığınızda Prensesler'in resimleri bulunur. Deklanşöre bastığınızda fotoğraf çekme sesi çıkmaktadır. Fotoğraf makinesi 2 adet 1, 5 V pille çalışmaktadır.3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 10 cm x 6 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  18,90  TL
 • Toy Story 3 Alien Sallanan Kafa

  Toy Story 3 Alien Sallanan Kafa

    Tıpkı Oyuncak Hikayesi gibi Alien'in sallanan kafalı figürü de yüzünüzü güldürecek. Oyuncak Hikayesi'nin sevimli tiplemesi Alien masanızı süslerken, ufacık bir sallantıda sallanan kafasıyla gün içindeki sıkıntınızı da alıp götürecek. 3 yaşından itibaren her yaştan Oyuncak Hikayesi hayranına ve koleksiyonerine hitap edecek olan Toy Story 3 Alien Sallanan Kafa, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 13 cm x 18 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  17,95  TL
 • Tigger Peluş Figür Kalem

  Tigger Peluş Figür Kalem

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 5 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  11,95  TL
 • Disney Prenses Anahtarlık

  Disney Prenses Anahtarlık

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 7,5 cm x 15 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  4,94  TL
 • Disney Mickey Tüp Tükenmez Kalem

  Disney Mickey Tüp Tükenmez Kalem

  Diş fırçası görünümündeki tükenmez kalemin üst kısmında Mickey figürü vardır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Mickey Mouse: Mickey Mouse, tüm Disney karakterleri içerisinde en ünlüsüdür. 1928 yılında bir tren yolculuğu sırasında bizzat Walt Disney tarafından yaratılan Mickey Mouse, yıllar içerisinde Walt Disneyşirketinin bir sembolü haline gelmiştir. Yüzlerce çizgi filmde mucitten, polise; dedektiften, itfaiyeciye, tesisatçıdan kovboya kadar birçok karakteri canlandırmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 3 cm x 15 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,50  TL
 • Toy Story Buzz Tükenmez Kalem

  Toy Story Buzz Tükenmez Kalem

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 4,5 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,90  TL
 • Toy Story Alien Tükenmez Kalem

  Toy Story Alien Tükenmez Kalem

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 4,5 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,90  TL
 • Cinderella Cliker Tükenmez Kalem 10 cm

  Cinderella Cliker Tükenmez Kalem 10 cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 1 cm x 10 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  7,89  TL
 • Prenses Belle Cliker Tükenmez Kalem 10 cm

  Prenses Belle Cliker Tükenmez Kalem 10 cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 1 cm x 10 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  7,89  TL
 • Aşık Suratlı Pembe Tükenmez Kalem 11 cm

  Aşık Suratlı Pembe Tükenmez Kalem 11 cm

  Aşık Suratlı Pembe Tükenmez Kalem 11 cm
  13,90  TL