Rubies

Tüm Markalar
Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
509 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 32
 • Cadı Şapkası ve Siyah Saçı

  Cadı Şapkası ve Siyah Saçı

  Cadı Şapkası ve Siyah Saçı
  22,90  TL
 • Korsan Çocuk Kostüm 12-14 Yaş

  Korsan Çocuk Kostüm 12-14 Yaş

  Korsan Çocuk Kostüm Seti'nin içinde Korsan pantolonu Korsan tişörtü Korsan kuşağı Korsan göz bandı bulunmaktadır. * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!   Kostümün Boyu: ALT - 70 cm  ÜST- 55 cm  Kostümün Bel Ölçüsü: ALT- 50 cm  ÜST- 100 cm Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3 cm x 31 cm x 39 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Dalmaçyalı Balerin Çocuk Kostüm 18-24 Ay

  Dalmaçyalı Balerin Çocuk Kostüm 18-24 Ay

  Paket İçeriği:  Üzerinde Dalmaçya baskısı bulunan bale elbisesi içermektedir. Marka: Rubie's Renk: Beyaz Cinsiyet: Kız Malzeme: Polyester Lisans:Disney orjinal lisanslı ürünüdür. Beden: Infant Yaş: 18-24 Ay * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!   Kostümün Boyu: 44 cm   Kostümün Bel Ölçüsü: 22 cm       Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 33 cm x 41 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Star Wars Darth Vader Maske

  Star Wars Darth Vader Maske

  Star Wars Darth Vader Maske Star Wars’un maceralarına siz de katılın. Hem de Darth Vader olarak... 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan bu maske, aynı zamanda Star Wars ve maske koleksiyoncularının vazgeçilmez oyuncaklarından biri olacak.
  Temin Edilemiyor
 • Superman Action Suit Çocuk Kostümü

  Superman Action Suit Çocuk Kostümü

  Superman Action Suit Çocuk Kostümü
  Temin Edilemiyor
 • Ninja Cocuk Kostum Klasik 8 10 Yas

  Ninja Cocuk Kostum Klasik 8 10 Yas

    Paket İçeriği: Ninja logo armalı alt ve üst 2 parçadan oluşan Ninja Çocuk Kostümü ve kırmızı kol ve ayak bandajları yer almaktadır.(Kılıç ve ayakkabılar pakete dahil değildir.) Marka: Rubie's Renk:Siyah Cinsiyet: Erkek Çocuk Malzeme: Polyester Lisans: NİNJA. Beden: Medium Yaş:8-10 * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!   Kostümün Boyu: 130 cm   Kostümün Bel Ölçüsü: 30 cm       Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2,5 cm x 40 cm x 52 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Zorro Klasik Çocuk Kostümü 4-6 Yaş

  Zorro Klasik Çocuk Kostümü 4-6 Yaş

  Zorro Klasik Çocuk Kostümü 4-6 Yaş
  Temin Edilemiyor
 • Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 5-6 Yaş

  Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 5-6 Yaş

  Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 5-6 Yaş
  Temin Edilemiyor
 • Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 7-8 Yaş

  Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 7-8 Yaş

  Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 7-8 Yaş
  Temin Edilemiyor
 • Toy Story Buzz Çocuk Kostüm Klasik 5-6 Yaş

  Toy Story Buzz Çocuk Kostüm Klasik 5-6 Yaş

  Toy Story Buzz Çocuk Kostüm Klasik 5-6 Yaş
  Temin Edilemiyor
 • Minnie Kırmızı Klasik Çocuk Kostüm 5-6 Yaş

  Minnie Kırmızı Klasik Çocuk Kostüm 5-6 Yaş

  Paket İçeriği:  Üzerinde Minnie Mouse baskısı bulunan puantiyeli kostüm yer almaktadır.(Çorap ve ayakkabılar dahil değildir). Marka: Rubie's Renk: Kırmızı Cinsiyet: Kız Malzeme: Polyester Lisans:Disney orjinal lisanslı ürünüdür. Yaş: 5-6 yaş çocuk * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!   Kostümün Boyu: 63 cm   Kostümün Bel Ölçüsü: 54 cm     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 33 cm x 43 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 3-4 Yaş

  Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 3-4 Yaş

  Ninja Kaplumbağalar Çocuk Kostümü 3-4 Yaş
  Temin Edilemiyor
 • Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostüm 12-14 Yaş

  Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostüm 12-14 Yaş

  Paket İçeriği:  Tulum Batman Kostüm, Bez Kemer , Pelerin ve maske yer almaktadır , Çizmeler kostüm ile bağlantılıdır. Marka: Rubie's Renk: Siyah Cinsiyet: Erkek Çocuk Malzeme: Polyester Lisans: Batman orjinal lisanslı ürünüdür. Beden: Large Yaş: 12-14 yaş * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!   Kostümün Boyu: 136cm   Kostümün Bel Ölçüsü: 82 cm   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 28 cm x 36 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostüm 8-10 Yaş

  Batman Kara Şövalye Klasik Çocuk Kostüm 8-10 Yaş

  Paket İçeriği:  Tulum Batman Kostüm, Bez Kemer , Pelerin ve maske yer almaktadır , Çizmeler kostüm ile bağlantılıdır. Marka: Rubie's Renk: Siyah Cinsiyet: Erkek Çocuk Malzeme: Polyester Lisans: Batman orjinal lisanslı ürünüdür. Beden: Medium Yaş: 8-10yaş * Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!   Kostümün Boyu: 120cm   Kostümün Bel Ölçüsü: 38 cm   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 28 cm x 36 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Minnie Mouse Pembe Lüks Çocuk Kostümü 5-6 Yaş

  Minnie Mouse Pembe Lüks Çocuk Kostümü 5-6 Yaş

  Minnie Mouse Pembe Lüks Çocuk Kostümü 5-6 Yaş
  Temin Edilemiyor