Yazın Çocukları

Yazın Çocukları

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Rice iyi bir yazı stiline sahip, küçük ayrıntıları gözden kaçırmayan ve aile bireylerini bir arada tutan o gizemli tutkalı aktarmayı bilen son yılların en başarılı yazarlarından biri.
Kirkus Review
Karmaşık öyküleri her zaman sürükleyici bir dille anlatmayı bilen Rice, yine o özel gücünü karakter yaratımında açığa çıkarıyor. Aynı şey bu sevgi, kayboluş ve umudun etrafında dönen hikayede de karşımıza çıkıyor.Newark Sunday Star Ledger.
Aileyi ele alan ve onu bir arada tutan şeyleri tehdit eden bir kriz ortaya çıktığında yüzleşilmesi gereken konuları anlatan muhteşem bir kitap.
Booklist
Çok güzel bir kitap... Okuru ilk kelimesinden itibaren sarıyor. Gergin, sürükleyici, bazen zalim, bazen sizi yumuşacık içine alan bir aşk hikayesine dönüşüyor.
Old Book Barn Gazette
İçimizi ısıtan ve inandırıcı... Aile bağlarının önemini vurgulayan bir öykü... Rice’ın düz yazıdaki ustalığını ve zekasını ortaya çıkaran karakterlerle güçlendirilmiş bir başyapıt.
Publishers Weekly
Rice, bu işte usta olduğunu kanıtlıyor. İşte okunacak bir kitap daha.
Washington Post World Book
Rice’ın zarif bir stili, keskin bir bakışı ve sizi sarmalayan bir sıcaklığı var. Kitaplarında aileye verilen önem, onu sevmeye ve korumaya değer kılıyor.
San Fransisco Chronicle


Limon Kokusu

Limon Kokusu

Luanne Rice

13,8 TL
Dans Et Benimle

Dans Et Benimle

Luanne Rice

12,42 TL
Gümüş Çanlar

Gümüş Çanlar

Luanne Rice

7,92 TL
Taş Yürek

Taş Yürek

Luanne Rice

10,56 TL
Beni Son Defa Öp

Beni Son Defa Öp

Luanne Rice

13,88 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.