Yeme Bozukluklarının Başarılı Tedavisi

Yeme Bozukluklarının Başarılı Tedavisi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Harvard Tıp Okulu Uzmanlarından Çocuğunuzun Yeme Bozukluklarından Kurtulmasına Yardımcı Olacak Çözümler

Çocuğunuzun yeme alışkanlıklarında bir değişiklik fark ettiniz ve ona yardımcı olmak istiyorsunuz, ama ne diyeceğinizi bilmiyorsunuz. Belki de çocuğunuzun yeme bozukluğu olup olmadığından emin değilsiniz. Belki de böyle bir risk taşıyor. Ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Alanındaki önde gelen uzmanlar tarafından kaleme alınmış olan bu kitap size bu güç durumdan çıkmada yardımcı olacak ve doğru kararları almada size güç verecektir. Kitapta bulacağınız birçok çocuk ve anne baba öyküsü söz konusu süreci doğru anlamanızı sağlayacak ve oğlunuz ya da kızınızla birlikte sağlık yolunda başarıyla yol almanızı mümkün kılacaktır.

Çocuklarda yeme bozukluklarının işaretleri nelerdir?

Çocuğunuz için doğru tedavi yöntemleri neler olabilir?

Oğlunuza ya da kızınıza iyileşme sürecinde nasıl destek olabilirsiniz?

Yeniden yeme bozukluğunun eline düşmesinin önüne nasıl geçebilirsiniz?Dr. David B. Herzog Harvard Tıp Okulu ile Massachusetts Hastanesi Harris Merkezinde yeme bozuklukları alanında psikiyatri profesörüdür. Aynı zamanda bu merkezin yöneticiliğini yapmaktadır.

Dr. Debra L. Franko Northeastern Üniversitesinde Eğitim Psikolojisi ve Rehberlik Bölümünde profesördür. Aynı zamanda Massachusetts Hastanesi Harris Merkezinde yönetici yardımcısıdır.

Pat Cable Harris Merkezi yayın bölümü yöneticisidir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.