Yeni Başlayanlar İçin İlginç Bilgiler

Yeni Başlayanlar İçin İlginç Bilgiler

  • 1,90 TL

    hopi kampanyası
    0,10 Paracık

Hayatın kendisi bir gizemdir aslında… Bu gizemi, yaşadıkça, araştırdıkça, öğrendikçe çözüyoruz. Ama çözdüklerimiz, sadece okyanusta bir damladan ibaret… Zira dünyada o kadar çok şey oluyor ki… Hepsini öğrendiğimizi farz etsek bile, o şeyleri öğrendiğimiz anda bile birçok yeni şeyler oluyor, yeni bilgiler keşfediliyor. Dolayısıyla bilgi denilen şey sonsuz bir derya… Bununla birlikte bu deryaya biz sizler için dalıp, bu bilgi okyanusundan en ilginç olanları biz sizler için araştırdık.

 

Kitabı okuduğunuzda dünyada neler olduğunu, olağan gördüğümüz şeylerin detayındaki sıradışılıkları, geçmişte yaşanan ilginç olayları, bu olayların doğurduğu ilginç bilgileri ve günümüzde tespit edilen ilginçlikleri de okuma fırsatı bulacaksınız. Böylece bu dünyanın, bu hayatın sıradan, rutin ve durağan bir oluşum olmadığının farkına varacak, hayatınızdaki detaylara karşı bundan sonra farkında olarak bakacak ve yaşamınızın renklenmesine müsaade edeceksiniz diye umuyoruz.

 

Dünyadaki ilginç olaylar ve bilgiler sahnesine “hoş geldiniz” diyerek, bu keşif dolu yolculuğunuzda size güzel ve mutlu okumalar diliyoruz.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.