Yeni Dünya
% 23indirim

Yeni Dünya

Eve Serisi 2
  • 22,00 TL16,94 TL

    hopi kampanyası
    0,85 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Bir Eve Romanı Hiçbir Yer Güvenli Değildi... Meslek öğrenmek yoktu, şehir yoktu, geniş yataklı ve manzaralı daireler yoktu. Restoranlarda beyaz masa örtülerinin üzerinde parlak gümüş takımlarla yenen yemekler yoktu. Sadece o oda, lazımlıklardan gelen pis kokular ve çatlayana kadar gerilen deriler vardı. Her Şey Kocaman Bir Yalandan İbaretken Kime Güvenebilirsiniz? Ölümcül bir virüs yeryüzü nüfusunun çoğunu yok ettikten on altı yıl sonra, dünya oldukça tehlikeli bir yer haline gelmiştir. On sekiz yaşındaki Eve ise, okulunun güvenli duvarlarının ardına hiç çıkmamıştır. Okulda onunla birlikte iki yüz yetim kıza, Yeni Amerika’nın öğretmenleri ve sanatçıları olacakları vadedilmiştir. Ama mezuniyetten bir gece önce Eve okulunun esas amacını ve onu bekleyen korkunç kaderi öğrenir. Yuva olarak bildiği tek yeri terk ederek uzun, tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkar. Bu zorlu yolculukta güvende olacağı bir yer aramaktadır. Bu sırada vahşi bir hayat süren, asi isyancı Caleb’la yolları kesişir. Eve tüm hayatı boyunca erkeklerden ayrı tutulmuş ve onlardan korkmayı öğrenmiştir ancak Caleb zamanla onun güvenini ve kalbini kazanmaya başlar. Askerler peşlerine düştüğündeyse Eve’in gerçek aşkı ve hayatı arasında bir tercih yapması gerekecektir…  “Şüphe, romantizm ve fantastik ögeler, distopik bir kurguyla birleşerek okuyucuyu romana bağlıyor.” - Booklist

Yorum Sayısı: 2

“Yakında öleceğimi biliyorum. Salgın, aşı yapılan herkesi etkiliyor. Artık uçaklar kalkmıyor, tren seferleri iptal edildi. Şehrin tüm çıkışlarına barikatlar kuruldu ve şimdi hepimiz beklemek zorundayız. Telefonlar ve internet kesileli çok uzun zaman oldu. Musluklar kupkuru ve şehirlerin bir bir elektrikleri kesiliyor. Yakında tüm dünya karanlığa gömülecek.”

M
Mehmet Sofuoğlu  -   21.03.2016

Konu fena değildi iyiydi fakat ilk gençlik kitabı gibi gelmişti bana ,sonra konu aniden değişti ve kitabın sonunda heyecan tavan yaptı. Devamını okurmuyum bilemem fakat insanlığın yok olduğu bir dünya nasıl olur diye merak ediyorsanız okuyun derim. .

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016