Yeni Türkiye Konuşuyor
% 38indirim

Yeni Türkiye Konuşuyor

  • 14,00 TL8,68 TL

    hopi kampanyası
    0,43 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Türkiye milli geliri kısa zamanda üç misline çıkmış, küresel bir dünyada yaşayan ve küresel dünyanın bir parçası olmaya çalışan çok hevesli bir genç kuşağa sahip. Bu insanlar sadece T.C vatandaşı değil, dünya vatandaşıda olup dünyanın içinde söz sahibiolmak istiyorlar. Türkiye şu an bunu istiyor ve bu isteğe cevap vermeye hazır bir hükümet ve ona çok uygun bir lideri var. Bunun önünün kesilmesi artık çok zor.
-Etyen Mahçupyan -

Batı dünyası şunu bilmiyor; islam'ın kutsalı, uğruna can verilebilecek bir şeydir, can alınacak değil. Biz annelerimize bile küfür edildiği zman bunu bir izzeti nefis meselesi yapıp kavga çıkarırırz. Gerkirse uğrunda ölürüz. Hz. Peygamber ki, annelerimizin sevgisi onun sevgisi yanında belki güneşte bir zerredir. O zaman onun için neden bu fedakarlığı yapmayalım ?
-Prof. Dr. İskender Pala-

Türk tarihini başından itibaren bilmek bir noktada bizim boynumuzun borcudur. Bizim de Avrupalılar Amerikalılar ve diğer ülkeler gibi kendi tarihimizi savunmamız ve sahiplenmemiz gerekiyor.
-Engin Altan Düzyatan -

Filistin benim için her zaman çok önemli. Filistin'de yaşanan dram, insanlığa ait büyük bir yaradır. Dünyanın hemen her yerinde konser verdim. Sadece İsrail' e gitmedim. Bir prensibim var; İsrail Filistinlilerden çaldığı toprakları iade etmediği müddetçe İsrail'e asla ğitmeyeceğim
-Mercan Dede -

'Tencerem var tavam var, Ata'mızdan yadigar iki duble rakım var' diyerek beni eleştirenlere soruyorum: Bu mudur sizin atanızdan size kalan? Üç kelime öğretmişler; Atatürk yunanlıları denize döktü diye, başka ne var? Oysa biz o dönemde kapalı kapılar ardında ne pazarlıklar yapıldığını bilemiyoruz. Artık putlaştırdığımız her şey yıkılmalıdır. Dolayısıyla putlaştırılmış Atatürk de yıkılmalıdır.
-Tuğçe Kazaz-

Leyla ile Hasbihal

Leyla ile Hasbihal

Özlem Doğan

5,67 TL
Çelişki

Çelişki

Özlem Doğan

8,1 TL
Gülistan-ı Aşk

Gülistan-ı Aşk

Özlem Doğan

8,1 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.