Yeni Ürün Geliştirmede İnovasyon
% 2indirim

Yeni Ürün Geliştirmede İnovasyon

Yeni Ürün İnovasyonu
  • 16,90 TL16,56 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Tedarik Süresi 5 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yeni ürün geliştirmede inovasyon (Yeni ürün inovasyonu), “artımsal ve radikal inovasyon boyutlarıyla tüketicilerin mevcut ve henüz karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan ve bu suretle yeni pazarlarda yaratabilen, yeni teknolojilerden yararlanarak tüketicilere değer sunan yeni ürünlerin geliştirilmesi” olarak tanımlanabilir.

Kitabın başlıca amacı, yeni ürün inovasyonu gerçekleştirecek işletmeler için bir rehber oluşturmaktır. Kitapta, yeni ürün inovasyonu kavramı, yeni ürün inovasyonunda dikkate alınacak unsurlar ve yenilikçi stratejinin belirlenmesinden başlayıp, fikirlerin geliştirilmesi ve en uygun fikrin seçimiyle devam eden yeni ürün inovasyon sürecinde işletmelerin başarılı olmaları için önem vermeleri gereken noktalar ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

Ayrıca kitapta, kültür ve yeni ürün inovasyonu ilişkisi, yenilikçi örgüt kültürü ve ulusal kültür boyutları ile incelenmiştir. Bu doğrultuda kitapta, başarılı işletmelerin yeni ürün olasılıklarını nasıl seçtikleri, başarılı işletmeler tarafından yönetilen yeni ürün geliştirme ve pazarlama süreçleri, yeni ürün geliştirme sürecinde işletmelerin etkin dönüştürme becerileri ile pazarlama stratejileri, pazar yönelimli inovasyon kültürü oluşturma ve Türk kültürünün yeni ürün geliştirmedeki rolü gibi konular açıklanmıştır.

 

Konu Başlıkları

Yeni Ürün İnovasyonu

Yeni Ürün İnovasyonu ve Performans

Yeni Ürün İnovasyonu Proje Türleri

Yeni Ürün İnovasyonunda Dikkate Alınacak Unsurlar

Yeni Ürün İnovasyon Süreci

Kültür ve Yeni Ürün İnovasyonu

Yenilikçi Örgütlerin Özellikleri

Türkiye'de İnovasyon

 


İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi

İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi

Serkan Kılıç

20,09 TL
Dizilge

Dizilge

Serkan Kılıç

9 TL
Hipnoz

Hipnoz

Serkan Kılıç

12,75 TL
Phobos 2 and 3

Phobos 2 and 3

Serkan Kılıç

16 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.