Yeniden Diriliş ve Cennete Yolculuk
% 25indirim

Yeniden Diriliş ve Cennete Yolculuk

  • 20,00 TL15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Cennete yolculuk, dünyaya geldiğimiz anda başlar,kabir,kıyamet,yeniden diriliş,hesap ve cennet/cehennem hayatıyla devam eder.Dünya hayatını her nefesinde yaşıyan her insan için ahiret hayatı da olacak mıdır,olmalı mıdır?
ölüm neyin başlangıcıdır? İnananların cennete,inanmayanların ise cehenneme gideceği yoldaki serüven nasıldır? Yolculukta karşılaşılan zorluk ve sıkıntılar,geçilen merhaleler,ebedi kılınıcak mekanın özellikleri nelerdir? cennete nasıl girilicektir?
İşte cennete yolculuk, insanın çok merak ettiği gerçekliği anlamada ortaya koyduğu detaylar ve sunduğu bakış açısıyla herkesin kendi serüvenini yakalayacağı bir kitap olarak önümüzde durmaktadır..
Konular günümüz insanının algı dünyasına hitap edicek bir üslupla anlatılmıştır..Oluşmuş veya oluşturulmuş şüphe ve sorulara,felsefi düşünce ve fikir akımlarının mesnetsiz iddialarına bilimsel,akli ve Kur'an'a dayalı cevaplar verilmeye çalışılmıştır. Umulurki kalpleri en yüce maksada doğru harekete geçirir ve Allah'ın Razı olduğu kullardan oluruz..


 


Allah Hangi Kullarını Sever?

Allah Hangi Kullarını Sever?

Selami Yalçın

9,94 TL
Aşk Girdabı

Aşk Girdabı

Selami Yalçın

9,75 TL
Aşkta Sonsuzluk

Aşkta Sonsuzluk

Selami Yalçın

7,81 TL
Cennete Yolculuk

Cennete Yolculuk

Selami Yalçın

10,30 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.