• Yerçekimi
    Yerçekimi
    Yerçekimi

Yerçekimi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Zeki bir mühendis olan Dr. Ryan Stone (Akademi Ödülü sahibi* Sanda Bullock), tecrübeli astronot Matt Kowalski (Akademi Ödülü sahibi* George Clooney) ile ilk uzay görevine çıkmaktadır. Olağan görünen bir uzay yürüyüşü sırasında beklenmedik bir felaket gerçekleşir. Uzay gemilerinin de harap olmasıyla Stone ve Kowalski boşlukta yapayalnız kalırlar, tutunacakları hiçbir şey olmadan karanlığa doğru sürüklenirler. Korkunun yerini panik aldıkça, oksijenleri her nefesle daha da azalır. Belki de eve dönmenin tek yolu, uzayın korkutucu enginlerine daha da açılmaktadır.

Üç Saate Yakın Özel Seçenekler Bölümü
Zero-G/Sıfır Yerçekimi ortamını yaratmak için titizce hazırlanmış yeniliği, Sandra Bullock'un sette üstesinden geldiği fiziksel ve duygusal zorlukları ve sinemanın en uç noktalarına kadar giden dört yıllık bir film yapım sürecini bu bölümde bulabilirsiniz.

2013'ün en güzel sinema olaylarından biri olan 7 Oscarlı Gravity, muhteşem görüntüleri, güçlü atmosferi ve harika müzikleri ile sinema severlerin kalbinde şimdiden bir yer edindi. Uzay boşluğunda ve klostrofobik mekik iç mekanlarında geçen filmi tek başlarına sürükleyen Sandra Bullock ve George Clooney ve yönetmen Alfonso Cuarón’dan arşivlik bir film.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.