• Yerdeniz Büyücüsü% 18indirim
    Yerdeniz Büyücüsü
    Yerdeniz Büyücüsü

Yerdeniz Büyücüsü

Yerdeniz 1
  • 20,00 TL16,40 TL

    hopi kampanyası
    0,82 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Sanırım Yerdeniz Büyücüsü’nün en çocuksu yanı, konusu: Büyümek. Büyümek, benim yıllarımı alan bir süreç oldu; bu süreci otuzbir yaşımda tamamladım-ne kadar tamamlanabilirse; o yüzden de çok önemsiyorum. Çoğu genç de önemser. Ne de olsa esas işleri budur: Büyümek."


Yorum Sayısı: 6

Fantastik edebiyata yeni giriş yapanlar için iyi bir eser olabilir belki ancak şahsımı tatmin etmedi açıkçası. Belki de beklentimi yüksek tuttuğumdandır. Sıkıcı, karakterler ise tam oturmamış geldi bana.

Z
Zeynep Eriman  -   13.02.2016

Kitap özet olarak büyümeyi işliyor. Çevik atmaca büyürken sizde onunla birlikte büyüyorsunuz onun yaptığı saçmalıkları ve hataları sizinde bir zamanlar yaptığınızın farkına varıyorsunuz ve mütevazileşiyorsunuz. Okuyun ve ged ile avcıyı avlayın! Yüzüklerin efendisi kadar bilinmese de benim favori fantezi serim.

Ş
Şevket Acar  -   16.02.2016

Ursula K. Le Guin, Yerdeniz Büyücüsü eserinde büyücü olmak isteyen bir delikanlının serüvenini okurlarıyla paylaşmıştır. Bu serüvenden ise en büyük keyfi fantastik tarzda eserleri okumayı seven okurlar alacaklardır. Bu eseri okurken beklentinizi fazla yüksek tutmazsanız hikayenin sonunda hayal kırıklığına uğramazsınız. Yazarın, Mülksüzler eseri kadar iyi bir kurguya sahip değildir. Okurların bu eserde en çok beğenecekleri taraf ise betimlemeler olacaktır. Yazar, öyle etkili betimlemeler yapmış...devamını oku

Z
Zeynep Suer  -   16.06.2016

Çok fazla yabancı yazarlardan fantastik kitaplar okumuş bir okur değilim. Sanırım ilk Hobbit'i okumuştum.
Kitap sürükleyici... Ancak ben nedense hep daha büyük bir şeyler olacak yani şöyle de ifade edebilirim daha şaşırtıcı gelişmeler olacak duygusuyla okudum.

A
Ayşım Okudan  -   15.05.2016

Bana çocukluğumu hatırlatan kitap. Ortaokul dönemlerinde okumuştum ama ilerleyen yaşlarda okuyunca daha da keyif veriyor. Çevik atmacanın büyüme serüvenine siz de katılmak istemez misiniz?

N
Nil S  -   24.02.2016

Uzun zamandır okumak istediğim bir seriydi.İlk kitabına bu kadar uygun fiyatlı ve bu kadar çabuk bir şekilde ulaştığım için teşekkürler Babil.

O
Oylum Öztoprak  -   15.02.2016