Yerel Seçimler ve Siyasi PR Yöntemleri

Yerel Seçimler ve Siyasi PR Yöntemleri

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu eser, siyasi kariyer hedefleyen herkese yol göstermek, beyin fırtınası oluşturmak ve proje içinden proje üretmek için hazırlanmış. Belediye başkanları, başkan adayları, aday adayları, il ve ilçe meclis üyeleri, muhtarlar, siyasetin içinde olan ve gelecekte siyaset ile belediyeciliğin çeşitli kademelerinde görev almak isteyenler için yazılmış bir başucu kitabı. Yerel seçimler öncesi belediye başkanlarına ve adaylara siyasi PR sağlayıcı proje ve söylemleri 'Yerel Seçimler ve Siyasi PR'da bulmak mümkün.

Kitapta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı bugünlere taşıyan ve kendisini halen ülkenin 1 numaralı siyaset ismi olarak tutan doğruları; başarılı belediyeler ve başkanlarının dikkat çeken uygulamalarını; yanlış uygulamalarda bulunan belediyeler ve başkanlarının kaybettiği noktaları; bundan sonra uygulanabilecek sosyal hizmetler ve takip edilebilecek siyasi doğrulara dair ipuçları ve yollar, her siyasinin, her adayın ve hatta her vatandaşın anlayacağı ve büyük keyif alacağı bir biçimde ele alınmış ve anlatılmış.

Çok ilginç örnek olaylar ve örnek hikâyeleri, son derece ciddi, zeki ve yer yer esprili bir dille kaleme alan Sanlav'ın kitabı, sadece bu seçimlerde değil, 'seçim' söz konusu olan her dönem gündemde olacak, elden ele gezecek.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.