Yiğit Karaahmet’in Şahane Hayatı

Yiğit Karaahmet’in Şahane Hayatı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"New York'un nasıl cesur yazan Michael Musto'su varsa Yiğit Karaahmet de İstanbul'un Michael Musto'sudur."
Serdar Turgut


Yiğit Karaahmet, Türk basınının son yıllarda gördüğü en cesur kalemlerden biri. En yakınındaki insanları bile incitecek yazıları hesapsız, kitapsız, korkusu olmadan yazdı, yazıyor. Yiğit Karaahmet'in şehirli, kıvrak, ironik yazıları ilk kez bu kitapta bir araya geliyor.

Kitaba adını veren Şahane Hayat ancak böyle ödünsüz yaşanan bir hayatın olabilceği kadar şahane tabii: Dört tarafı tuzaklarla kurulu bir kurtlar sofrasında Yiğit Karaahmet'in başına gelenleri de bu kitapta okuyacaksınız.


"Yiğit Karaahmet'i kutluyorum… Tunceli'de açılan plaja giden Yiğit, müthiş bir iş çıkarmış… Esprisi kıvamında, ironisi tadında, dili kıvrak, mukayeseleri yerli yerinde en iyi izlenim yazısıydı bu…"
Ahmet Hakan

"Sahilde kahkahalar atarak okuduğum yazıyı herkes merak edince yüksek sesle paylaştım. Yiğit Karaahmet'in çarşaflı araştırmacı gazetecilik yazısı. Çeşme'nin tüm partiler dahil en çok eğlendiğimiz dakikalarının sebebi oldu. Şahaneydi, şahaneydi!"
İclal Aydın

"Bu adam yıllarca herkese kötülük yaptı, birçok kişinin canını yaktı, terbiyesizce, haince, şeytanca yazılar yazdı. Bir gün bile vicdanının sızlamadığına eminim. Saymadık, sayamadık!"
Ayşe Özyılmazel

"Yiğit Karaahmet'in hakkımdaki yazısı canımı acıttı. Hem de çok! Ona hiç yakışmadı."
Rahşan Gülşan


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.