Yitik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Lauren Heller ve kocası Roger baş başa yemeğe çıktıkları bir gece vahşi bir saldırıya uğrarlar... Yirmi dört saat sonra Lauren gözlerini bir hastanede açar ve kocasının geride hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolduğunu öğrenir. Onu bulabilecek tek kişi, özel bir istihbarat kurumunda çalışan ve son derece güçlü bir dedektif olan erkek kardeşi Nick'tir.
Nick Heller sert, zeki ve inatçı bir adamdır. Özel Kuvvetler'de eğitim almış ve güçlü kişilerin gizli tutmayı tercih edecekleri sırları ortaya çıkarmakta uzmanlaşmıştır. O ve ağabeyi, kötü şöhretli milyarder babalarının hapse girmesinden sonra birbirinden uzaklaşmıştır. Ama Nick, Lauren ve oğlunu korumak için her şeyi yapabilir. Bu, en ölümcül düşmanları karşısına almak pahasına olsa bile.
Kendini hızlı ve umutsuz bir kovalayışın içinde bulan Nick, ağabeyinin hayatı ve savunma sanayine yönelik çalışan dev şirketiyle ilgili şaşırtıcı keşifler yapmaya başlar. Artık Lauren ve oğlunun hayatta kalabilmesi için Nick'in sırları açığa çıkarmaya uzanan güçlü ve ölümcül bir yol seçmesi gerekecektir.


Öldürme İçgüdüsü

Öldürme İçgüdüsü

Joseph Finder

18,75 TL
Gömülü Sırlar

Gömülü Sırlar

Joseph Finder

18,75 TL
Paranoya

Paranoya

Joseph Finder

19,25 TL
Güç Oyunu

Güç Oyunu

Joseph Finder

16,5 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.