Yöneticinin Raf Ömrü
% 25indirim

Yöneticinin Raf Ömrü

Kendinizi Kaça Alırdınız?
  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kim bize bir ürün diyecek, kim bizi rafa çıkarıp satacakmış diyorsunuz, değil mi? Biz değil!

Raftan düşmemek için emekli olana kadar, siz uğraşacaksınız. Kendinize 'Benim gerçek değerim nedir?' diye soran siz olacaksınız. 'Yıllardır farketmemişim ama aslında ben de bir ürünmüşüm' diyecek olan da sizsiniz.

Kariyerinizin hangi basamağında olursanız olun size bir tek soru soracağız: 'Kendinizi şu an kaça alırdınız?'Evet, evet doğru duydunuz, sorumuz bu: 'Kendinizi kaça alırdınız?'

Bu soruyu duyunca öteki sorular beyninize üşüşecek: 'Benim kendime belirlediğim fiyatta mıyım? İş hayatı aslında binlerce raftan oluşmuş bir market mi? Raf ömrümü uzatmak için ne yapmalıyım? Yoksa zamanla bozuluyor muyum? Sürem doldu mu?

Bozulmayın, sadece okuyun... Bizimle hemfikir olmanıza da gerek yok, alınmayız. İster kariyerinize yeni başlamış olun, isterseniz de yıllar hızla geçmiş olsun. Bu kitap rafları birbirine bağlayan bir kısa yol aracı. İster biner ister inersiniz.

Rafta olduğunuzu bilmeden geçirdiğiniz yılların sonunda, dev bir elin sizi alıp miadını dolduran diğer ürünlerin arasına atmasına razı olmakta var işin ucunda. Ne kadar isyan ederseniz edin, başınıza gelebilir. Sizin yerinize başkaları kariyerinizin bittiğine karar versin istemiyorsanız...

Evet kitap hala elinizde, seçim sizin!
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.