Yüksek Karlı Satış

Yüksek Karlı Satış

Fiyattan Ödün Vermeden Satışı Başarıyla Kapatın
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Satış yapmakla kârlı satış yapmak arasında büyük fark vardır. Rekabeti alt etmek için kısa vadede fiyat düşürmek cazip görünse de, indirim yapmaya dayalı kısa süreli stratejiler işinizin uzun vadeli sürdürülebilirliğine zarar verebilir. Kısacası, hedefiniz daha fazla satmak değil, daha yüksek fiyata daha fazla satmak olmalıdır.

Yüksek Kârlı Satış, satış süreciyle ilgili size tamamen yeni bir düşünce yöntemi sunmaktadır. Bu kitap ilişkilerinizi güçlendirecek ve elde ettiğiniz gerçek sonuçlarda artış sağlayacak kâr merkezli bir yaklaşıma doğru adım adım ilerleyen kapsamlı bir sistem ortaya koyuyor. Bu kitapta, aşağıdakileri nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz:

Pazarlıktan uzak kalmayı
Müşterileri etkin bir biçimde dinlemeyi
Sattığınız ürün ya da hizmetin faydalarını, müşterilerinizin ihtiyaçları ve sorunlarıyla eşleştirmeyi
Ürün ve hizmetin değerini kendinden emin bir şekilde sunmayı
Mevcut müşterilerle başarılı bir şekilde fiyatı artırmayı
Beklentilerin ciddi olduğundan ve sırf fiyat için alışveriş yapılmadığından emin olmayı

Müşteriler her zaman bir "anlaşma" talep edeceklerdir. Ve satışçılar da, müşterilerin satın alma kararlarının altındaki gerçek nedenlerin ne olduğunu derinlemesine tahlil etmeden çoğu kez bu anlaşmayı yapacaktır. Yüksek Kârlı Satış, fiyatı esas pazarlık noktası yapmaktan kaçınarak, ürün ya da hizmetinizin müşterilerinizin ihtiyaçları ve arzu ettikleri faydalarla eşleşmesine nasıl odaklanacağınızı gösteriyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.