• Yumuşak Güç% 38indirim
    Yumuşak Güç
    Yumuşak Güç

Yumuşak Güç

  • 14,00 TL8,68 TL

    hopi kampanyası
    0,43 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“İçerik ve anlatışı mükemmel buldum. Sevgiyi, saygıyı, anlayışı bir kenara iten, kini, nefreti, kibiri içinde barındıran siyasi söylevler toplumu öylesine kutuplara ayırdı ki. Üstelik kötü örnek de oluşturdu ve oluşturmaya devam ediyor.
…Salı Grup toplantılarında kin, nefret ve öfkenin dayanılmaz yükselişini görüyor ve gerçekten üzülüyorum. “Yumuşak Güç” ü önce siyasilere öğretmek gerekiyor. “


Cengiz Solakoğlu
TEGV Kurucu Mütevelli ve Yönetim Kurulu Üyesi
Yönetim Danışmanı“Kaya gibi güçlü, su gibi berrak, ateş gibi sıcak, pamuk gibi yumuşak” insanlardaki “yumuşak güç” tanımı. Sayın Çabuk bu değerli eseriyle yediden yetmişe insanlar arası iletişimi anlatırken yaşamın tüm alanlarında doğru iletişimin açacağı kapıları bir kez daha gözler önüne seriyor. Zevkle okuyacağınız, okurken düşüneceğiniz, öğreneceğiniz güzel bir kaynak…”


Psikolog Dr. Nur Velidedeoğlu Kavuncu
Profesyonel Koç - Eğitmen


Çağlar Çabuk, okurlarına yaşamın her alanında şiddetin, sığ ve sahte bir otoriterliğin gereksizliğini sıcacık bir bir dil ve renkli örneklerle anlatıyor. Tam bir diktanın metaforu olarak görülebilecek şef ve orkestra ilişkilerinde bile yumuşak güce inanan biri olarak, bu kitapta defalarca kendimi ve her çalışmada karşılaştığım dinamikleri gördüm.


Koçluk ve 4. Boyut

Koçluk ve 4. Boyut

Çağlar Çabuk

7,59 TL
Kapı ve Zaman

Kapı ve Zaman

Çağlar Çabuk

3,92 TL
Sıfıra Sıfır, Elde Var Mobing

Sıfıra Sıfır, Elde Var Mobing

Çağlar Çabuk

13,8 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.