Yüreğin Çığlığı Sessizdir
% 31indirim

Yüreğin Çığlığı Sessizdir

  • 8,00 TL5,52 TL

    hopi kampanyası
    0,28 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Şakir Kadan kelimeleri dans ettirecek kadar usta bir kalem. Beyninin duruluğu kaleminin ucunda. İnsan sevgisini yurt sevgisi ile bütünleştirmiş, insanların kardeşçe, bir arada, sevgi ve saygı içinde yaşayacağı bir Türkiye özlemiyle yanıp kavrulmuş bu güzel insanın aslında yüreğini okumak gerekir. O da zaten yüreğinden geçenleri beyin süzgecinden geçirerek satırlara dökmüş. Fikirlerinin takdirini de siz okurlarına bırakmış.

Atilla Sertel, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı
Şakir Kadan’ın yazıları bende her zaman "yaşanmışlık" hissi uyandırıyor. Kadan, bu yönüyle geçmiş ile bugün, bugün ile gelecek arasında köprüler kuruyor. Hafızalarımızı anımsamak, beynimizi düşünmek için zorluyor. Bunu da mütevazı, yalın üslubu ile başarıyor. Ortak acıları, sevinçleri şiirsel üslubuyla geleceğe taşıyor. Bunun sonucunda ise bir solukta okunacak yazılar ortaya çıkıyor.
-Doç. Dr. İsmail Güneş-

Şakir Kadan "Günahsız meşguliyet yalnızca sanatla mümkündür" diyor. İnsanlığın vicdanına seslenişi adeta sessiz kalmış yüreklerin çığlığı oluyor. Sevgi tohumlarından üretilen her cümlesi insanlığın çürümüşlüğüne karşı çare arıyor. Yazıları yaşadığımız yüzyılı ve hatta yüzyılları da kapsıyor. Vicdan bilinci ve sanat ruhuyla hazırlanmış bu eserin okunması gerektiğine inanıyorum.
-Başar Şeker, Gazeteci Yazar-

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.